Poběží se 5. ročník Zahořanské 10

Poběží se 5. ročník Zahořanské 10

Použité foto: autor

Poslední květnovou neděli (28. 5. 2023) proběhne již 5.ročník tradičního běžeckého závodu s rodinnou atmosférou v Zahořanech.

Poběžíme opět lesem „okolo či kolem Pleše“. Novinkou letošního ročníku je nový titulární partner závodu AUTO-Poly Příbram, autorizovaný prodejce vozů Škoda. Start a cíl bude i letos jako již tradičně před vyhlášeným hostincem U Pepíčka, kam se kromě vyhlášeného čepovaného piva můžete zastavit s celou rodinou na oběd. Kromě již tradičních doma pečených perníkových účastnických medailí si letos budete moci nově prohlédnout i novinky od automobilky Škoda Auto. Připraveny budou také dětské závody o zajímavé ceny a bohatá tombola.

I letos Běžíme pro ranou péči, organizaci, která zajišťuje podporu rodinám malých dětí se zdravotním hendikepem. Na chod organizace můžete přispět nákupem trička s logem resp. dalších upomínkových předmětů.
Hrdým partnerem je i letos veřejně prospěšná společnost Magdalena, o. p. s. z nedalekého Včelníku, která se specializuje na prevenci a léčbu drogových závislostí.
Dalšími partnery akce jsou sportovní prodejny BIKE Puzzle a NIKE Speciálka z Mníšku pod Brdy, agentury SportGroup a VSM Production z Prahy, Pivovar Kytín, Brdský běžecký pohár a časomíra 4-Timing.
Mediálními partnery akce jsou celorepublikový portál KUDY Z NUDY a místní zpravodajské weby Zprávy z Mníšku, NAŠE Dobříšsko, iDobnet a AktivTono.

Detailní informace o trati a odkaz na přihlášky naleznete na webových stránkách závodu ZAHOŘANSKÁ 10. Kompletní propozice k akci jsou ke stažení ZDE.

Akci pořádá místní sportovní klub SK Zahořany pod záštitou obce Zahořany a MAS Hřebeny.

Těšíme se na Vaši účast!

David Horyna za SK Zahořany

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se