Marek Inderka střídá v zastupitelstvu Ondřeje Solničku

Marek Inderka střídá v zastupitelstvu Ondřeje Solničku

Mgr. Marek Inderka

Město Mníšek pod Brdy má patnáctičlenné zastupitelstvo, v němž zasedají zástupci celkem pěti politických stran a sdružení.
V lednu 2024 předal svou rezignaci k rukám starosty zastupitel za uskupení Mníšek – město pro rodinu Mgr. Ondřej Solnička.

Na březnovém jednání zastupitelstva města složí slib zastupitele první náhradník uskupení Mníšek – město pro rodinu, Mgr. Marek Inderka.

Mgr. Marek Inderka
56 let, absolvent Pedagogické fakulty UP, ve školství působí přes 30 let. V současné době pracuje jako učitel a vedoucí školní jídelny na ZŠ Komenského 420. Je rozvedený a má tři děti. V Mníšku pod Brdy žije od roku 2003. Vždy se zajímal o kvalitu vzdělávání, kulturu a organizování volnočasových aktivit. Své zkušenosti uplatňuje jako předseda Kulturní komise, přes 10 let stojí za přípravou Knoflíkových trhů, Školních akademií a dalších společenských akcí ve městě.

„Marka Inderku znám téměř 15 let jako velmi pracovitého a ochotného člověka. Vím, že se za léta, kdy tu bydlí, stal mníšeckým patriotem. Pro zastupitelstvo bude velkou posilou zejména v oblastech kultury a školství ,“ uvedla místostarostka Daniela Páterová.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se