Michal Trkan střídá v zastupitelstvu Martinu Pochmanovou

Michal Trkan střídá v zastupitelstvu Martinu Pochmanovou

Michal Trkan je od ledna 2022 novým mníšeckým zastupitelem

Město Mníšek pod Brdy má patnáctičlenné zastupitelstvo, v němž zasedají zástupci celkem osmi politických stran a uskupení. V lednu 2022 předala svou rezignaci k rukám starostky zastupitelka za uskupení Společně pro Mníšek Martina Pochmanová. Mandátu se vzdala z vážných rodinných důvodů.

„Chtěla bych tímto poděkovat paní Martině Pochmanové za její tříleté působení v zastupitelstvu našeho města. Její doménou bylo životní prostředí a byla hlavní organizátorkou několika společných úklidových akcí na území Mníšku pod Brdy, které tu již několik let s úspěchem probíhají,“ uvedla mníšecká starostka Magdalena Davis.

Na lednovém jednání zastupitelstva města složí slib zastupitele první náhradník uskupení Společně pro Mníšek, Mgr. Michal Trkan.

Mgr. Michal Trkan
43 let, absolvent Právnické fakulty UK, má advokátní zkoušky a 17 let právní praxe v různých odvětvích. Je ženatý a má dvě děti. V Mníšku zastupuje novousedlíky, lidově řečeno tzv. náplavu. Mníšek považuje z mnoha pohledů za nejlepší místo pro život, zejména pro mladé rodiny s dětmi.V letech 2019-2021 byl předsedou Komise pro strategické plánování a majetek města.

„S panem Trkanem se známe 8 let. Osobně si ho velmi vážím jako odborníka na právní záležitosti a nepochybuji o tom, že bude pro zastupitelstvo města velkým přínosem“, dodala na závěr starostka.

Martina Pochmanová byla mníšeckou zastupitelkou do 17. ledna 2022

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se