Pavel Grygar střídá v zastupitelstvu Miroslava Vilimovského

Pavel Grygar střídá v zastupitelstvu Miroslava Vilimovského

Pavel Grygar je od ledna 2022 novým mníšeckým zastupitelem

Město Mníšek pod Brdy má patnáctičlenné zastupitelstvo, v němž zasedají zástupci celkem osmi politických stran a uskupení. V lednu 2022 předal svou rezignaci k rukám starostky zastupitel za uskupení Otevřená radnice JUDr. Miroslav Vilimovský.


„Chtěla bych tímto poděkovat panu Miroslavu Vilimovskému za jeho dlouholetou práci v zastupitelstvu a jeho tříleté působení v radě našeho města. Ráda bych ocenila zejména jeho fundované právní rozbory k projednávaným materiálům a vysoké pracovní nasazení na jemu svěřené agendě,“ uvedla mníšecká starostka Magdalena Davis.

Na lednovém jednání zastupitelstva města složí slib zastupitele první náhradník uskupení Otevřená radnice, Ing. Pavel Grygar.

Ing. Pavel Grygar
56 let, absolvent Elektrotechnické fakulty ČVUT, pracuje jako OSVČ v oboru IT. Posledních 8 let se aktivně zapojuje do politického dění v našem městě, předmětem jeho zájmu byly a jsou především oblast veřejných financí a rozpočet města. V letech 2014-2018 byl mníšeckým zastupitelem (Volba pro město), od roku 2019 je členem Finančního výboru.

„S panem Grygarem se známe už z předchozího zastupitelstva a vždy se nám dobře spolupracovalo. Nepochybuji o tom, že díky své zkušenosti ve veřejných financích bude pro město velkým přínosem,“ dodala na závěr starostka.

Miroslav Vilimovský byl mníšeckým zastupitelem do 19. ledna 2022

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se