Víceúčelové hřiště V Edenu se otevírá veřejnosti

Víceúčelové hřiště V Edenu se otevírá veřejnosti

Nové hřiště najdete na konci ulice V Edenu

Od pátku 16. června 2023 začne nové víceučelové hřiště V Edenu sloužit veřejnosti.  

hrací plochu o rozměrech 13 × 24 metru s polyuretanovým povrchem EPDM červené barvy. Bezpečnost zajišťuje 4 metry vysoké oplocení: dole je do výšky 1 metru dřevěný mantinel z fošen žlutohnědé barvy, nad ním je zelená polypropylénová síť. Do areálu vedou dvě vstupní branky.

Součástí hřiště jsou dvě pevně zabudované branky na fotbálek o šířce 3 metry. Ke hraní streetballu (městská forma basketbalu) slouží dva koše napevno zabudované v oplocení. Hřiště je uzpůsobeno i pro volejbal i nohejbal a má dva sloupky pro upevnění sítě.
Vstup je povolen pouze ve vhodné čisté sportovní obuvi bez ostrých hrotů a znečištění!

Víceúčelové hřiště v Edenu bylo jedním z projektů, který si vybrala hlasováním veřejnost v rámci Participativního rozpočtu v roce 2018, ale na realizaci si musela počkat dalších 5 let.

„Jsem ráda, že na území našeho města vyrostlo další hřiště. Tentokrát není určeno pouze dětem, ale je víceúčelové a ke kolektivním sportům ho mohou využívat občané všech věkových kategorií. V následujících měsících bude otevřeno denně od 8 do 22 hodin a věřím, že si sem brzy najdou cestu party sportovně založených lidí,“ uvedla mníšecká místostarostka Daniela Páterová a dodala: „Sportovcům přeji, aby jim hřiště dobře sloužilo a vydrželo v bezvadném stavu, co možná nejdéle.“

Provozní řád je ke stažení ZDE.

Hřiště dostalo polyuretanový povrch

Má zabudované dvě branky na fotbálek
Plocha na jaře 2023, než se začalo hřiště budovat

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se