Zářijové Slovo místostarostky Hany Kotoučové

Zářijové Slovo místostarostky Hany Kotoučové

Ing. Hana Kotoučová, Ph.D.

Vážení spoluobčané,
prázdniny se rychle blíží ke konci a za pár dní už se ocitneme zase ve víru školních a pracovních povinností. Doufám, že začátek školního roku a s tím spojený výběr kroužků a aktivit pro děti bude doprovázen stále pěkným počasím, a tak pro nás tento přechod bude nakonec příjemný.
Jsem ráda, že do úplného finále se blíží akce Kompostéry pro Mníšek. Kompostéry se postupně rozdávají a zpracovateli dotace společnosti Kapex s. r. o. již dodáme poslední dokumenty a budeme moci tento projekt úspěšně uzavřít.
Pokročili jsme také v případě projektu revitalizace Prostředního rybníku. Na posledním jednání rady města jsme schválili zadávací dokumentaci pro výběrové řízení na dodavatele této stavby a pevně doufáme, že na podzim práce začnou. Jak to ale bude s dotací, zatím nevíme. Budeme doufat, že Ministerstvo zemědělství otevře ještě třetí vlnu těchto dotačních titulů, a pokud se tak nestane, budeme muset tuto akci financovat z vlastních prostředků. Rozhodně nechceme nechat Prostřední rybník v tomto žalostném stavu.
Toto jsou jen dva z mnoha větších či menších projektů, kterým se město věnuje. Ve městě probíhá rekonstrukce zdravotního střediska, vyměňuje se část střechy na domově pro seniory, asfaltují se silnice, pokračují práce na svazkové škole. Také připravujeme zadávací dokumentaci pro výběrové řízení na zajištění letní a zimní údržby města, protože současnému dodavateli končí smlouva v prosinci. Práce je tedy stále dost.
Přeji vám všem, aby vstup do nového školního roku i návrat z dovolených byl co nejklidnější a návrat do pracovního a školního režimu co nejméně bolestivý. Rovněž vám přeji krásné babí léto, které máme před sebou.

Hana Kotoučová

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se