Scénické čtení podle knihy Losos v kaluži slibuje ryzí dámskou jízdu

Scénické čtení podle knihy Losos v kaluži slibuje ryzí dámskou jízdu

Autorkou knihy je Markéta Lukášková, která v představení spoluúčinkuje

V úterý 19. prosince 2023 se v mníšecké kavárně a bistru Tady & Teď koná od 20:30 stand-up představení s názvem LOSOS V KALUŽI.

Cynická Bára není typ holky, která se ráno probudí se sexy rozcuchem, protáhne se a na první pokus vyfotí #nomakeup selfie, za kterou dostane 200 lajků, než dojde do koupelny. Je spíš ten typ holky, která se ráno bojí podívat do zrcadla, na zůstatek účtu a do lednice. Její život se otočí vzhůru nohama, když jí umře babička a „odejde do nebe“. Bára ale zjistí, že smrtí nic nekončí, naopak jí všechno začíná!

Účinkují: Věra Hollá, Pavla Dostálová a Markéta Lukášková (autorka knihy).

Cena za vstupenku je 180 Kč a můžete ji zakoupit v kavárně a bistru Tady & Teď (pouze v hotovosti) nebo na Pokladně městského úřadu (v hotovosti i kartou).

Markéta Lukášková působila jako redaktorka časopisů Týden, Maxim, Faktor S, vedla Reflex.cz. Se svou prvotinou Losos v kaluži (2017) objela republiku v rámci divadelního projektu Listování a napsala podle ní scénář, který nyní čeká na filmové zpracování. Po Lososovi následovaly knihy Panda v nesnázích, InTyMně a Vlaštovka v bublině.
V současnosti se věnuje copywritingu, přispívá na blog ČiliChili a přebytečné kreativní pnutí si vybíjí na Facebooku, při nákupu bot a vymýšlení nových tetování.
Markéta ve volném čase běhá, prohání svou fenku Pandu a snaží se šířit osvětu o vnímání psychických problémů nejen skrze své knihy. Můžete ji sledovat na sítích @pandikralovna.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se