V Pavilonu se chystá další Tančírna, zbývá pár posledních míst

V Pavilonu se chystá další Tančírna, zbývá pár posledních míst

Tančírny jsou vhodné pro všechny úrovně

V pátek 10. března se v Pavilonu uskuteční od 20:30 do 22:30 další TANEČNÍ VEČER.

Tančírna je vhodná pro všechny úrovně, večerem provází Martin a Lída Pokorní. Je určena pro maximálně 20 párů a je vhodná pro všechny úrovně. Střídají se tu standardní a latinskoamerické tance (blues, waltz, valčík, tango, quickstep/foxtrot, slowfoxtrot, polka, samba, cha-cha, rumba, jive nebo mambo). Hudba hraje non-stop a každý tančí, kdy chce a co chce, protože se nejedná se o výuku tanců, ale společenskou událost. Moderátor oznamuje jednotlivé tance, případně započítá pár prvních taktů. Pro účast v Tančírně vám stačí základní znalost tanečních kroků.

Účast na Tančírně vás vyjde na 150 Kč na osobu. Více informací o Tančírně najdete na webových stránkách www.astra-praha.cz, nebo pište na e-mail: pokorny.martin@gmail.com.

—————————————————————————————————————–

V pátek 24. února 2023 se ve velkém sále Pavilonu ZŠ Komenského 420 uskutečnila první tančírna Taneční školy Astra Praha s živou hudbou. Sál byl vyprodán do posledního místa!
Taneční večer moderovali lektoři pravidelných tanečních kurzů pro dospělé, Martin a Lída Pokorní a o hlavní lákadlo, tedy živou hudbu, se s grácií postaral Radomil Hertl. Patří mu velké poděkování obou lektorů a poklonu mu také vystřihli všichni tanečníci upřímným potleskem a tím, že téměř neopouštěli taneční parket. Zněly zde známé skladby v rytmu standardních a latinskoamerických tanců a došlo i na country. Tanečníci se také dozvěděli pár zajímavostí z historie jednotlivých tanců. Je nám ctí pozvat všechny milovníky tance na další tančírny, které jsou naplánovány v těchto termínech:

  • 10. března od 20:30 do 22:30 – s reprodukovanou hudbou
  • 24. března od 20:30 do 22:30 – s živou hudbou


Na další setkání na tanečním parketě se těší Martin a Lída Pokorní

Radomil Hertl

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se