V Předzámčí koncertoval Michal David

V Předzámčí koncertoval Michal David

Michal David na pódiu v Předzámčí

Poslední červnovou neděli se v Mníšku pod Brdy konala zábavná stezka pro rodiny s dětmi. Připravili ji společně zaměstnanci Penny a mníšečtí Sokolové.

Na pětikilometrové trase (od Předzámčí, přes ulice Za Rybníky, Skaleckou, V Lipkách, Řevnickou a zase do Předzámčí) čekalo na děti i jejich rodiče celkem sedm stanovišť. Některé disciplíny byly určeny cíleně pro děti, do jiných se zapojovali jako parťáci i jejich rodiče. Chodilo se na chůdách, pomocí lžičky se dávaly žluté kuličky a míčky do včelích pláství, hádalo se, co mají včely rády a co naopak nerady, střílelo se na hokejovou branku, chodilo se po trávě v několika lidech na dřevěných lyžích, třídil se odpad a vyplňovala se křížovka s tajenkou. Podle počtu odevzdaných karet s razítky z jednotlivých stanovišť se stezky zúčastnilo přes 300 dětí!
Vrcholem večera byl koncert legendy populární hudby Michala Davida v Předzámčí. Jeho koncert si nenechaly ujít stovky diváků a hlavně divaček, které na jeho chytlavých melodiích vyrůstaly. Pro mníšecké publikum si připravil pětačtyřicetiminutový koncert, během nichž zahrál a zazpíval své největší hity z 80. minulého století. Začal veselými popěvky jako Colu pijeme colu, Céčka sbírá céčka nebo Non Stop. K tomu přidal i romantické ploužáky z kultovního filmu: Každý mi tě, lásko, závidí, Nesnáším loučení nebo Pár přátel stačí mít. Nadšené publikum se k notoricky známým songům přidávalo a zpívalo spolu s jejich interpretem.
Nedělní odpoledne i večer si všichni báječně užili, děti i dospělí.

Fotografie z akce najdete na facebookovém profilu města.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se