Club EF láká na kvalitní rumy, šipky, kulečník a přenosy zápasů MMA

Club EF láká na kvalitní rumy, šipky, kulečník a přenosy zápasů MMA

Eva Mašková ve svém Clubu EF

Před dvěma lety byl v areálu bývalého pivovaru pod mníšeckým zámkem otevřen Club EF. Vznikl jako unikátní projekt kulečníkové šampionky Evy Maškové, která si tu chtěla otevřít klub poskytující návštěvníkům příjemné posezení a zároveň možnost zahrát si billiard.

V příjemném prostoru bývalého pivovarského sklepa otevřela dvě rozlehlé místnosti, kde si na své přijdou fanoušci zábavy. V zadní místnosti jsou umístěné dva profesionální kulečníkové stoly, kde se můžete diskrétně a v klidu věnovat této gentlemanské hře. Oba jsou vzorně udržované a každoročně se na nich mění plátno.  Podobně kvalitní stoly najdete nejblíže až v Praze nebo v Příbrami. Přes týden stojí hra 2 Kč/minuta, v pátek a sobotu 2,50 Kč.
„Mým původním záměrem bylo otevřít v Mníšku billiardový klub, kde by si mohli dospělí zahrát na kvalitních stolech a zároveň v něm vychovávat mladé talenty tohoto sportu,“ vysvětluje svůj nápad Eva Mašková a dodává: „Postupem času jsem svůj původní koncept rozšířila na sportovně laděný bar s nabídkou zahraničních lihovin, především rumů nejvyšší kvality, které ocení i fajnšmekři.“
Na čepu mají dvanáctku Pilsner Urquell a nově i piva z kobyliského minipivovaru Cobolis. Vinaře potěší vína z prosluněné Itálie. Pochlubit se můžou širokou nabídkou kvalitních rumů z celého světa, kterých mají 42 druhů.  Pro milovníky míchaných koktejlů, které připravují z prosecca, rumu, whiskey, vodky nebo ginu, mají v nabídce zhruba 30 druhů. Připravit mohou samozřejmě i nealkoholické varianty. K zakousnutí mají nakládaný hermelín nebo utopence z Petrovic. V přední místnosti je rozhodně živěji, protože se tu občas scházejí hráči elektronických šipek. Každou středu se tu konají turnaje pro veřejnost, které se pak zapisují do celostátního žebříčku. K zapůjčení jsou také stolní hry, jako kostky nebo karty, kterými si můžete ukrátit čas při čekání na přátele, nebo třeba uspořádat soukromé turnaje. Novinkou jsou občasné kulturní akce, koncerty místních kapel nebo Večery mladých nadějí, kdy provozovatelka dává šanci začínajícím hudebníkům, aby své umění předvedli zatím v diskrétních prostorech útulného klubu před tím, než zakusí slávu velkého pódia a reflektorů.
Fanoušky bojových sportů jistě potěší přímé přenosy zápasů MMA promítané na širokoúhlé LED obrazovce s parádním zvukem. Sledovat emocemi vypjatý boj s partou kamarádů, se kterými můžete zápas rozebírat, a lahodným drinkem v ruce, se může jevit jako ideálně strávený večer. Zejména v letních vedrech oceníte příjemný chládek, který obě místnosti nabízejí. K dispozici je i pár stolečků na zahrádce, kde se můžete zaposlouchat do šumění Bojovského potoka a v klidu pod slunečníky vychutnávat klid a pohodu linoucí se ze sousední Pivovárky. Club EF najdete na adrese Skalecká 124. Otevřeno čtyři dny v týdnu: od středy do soboty. Ve středu a čtvrtek otevírají od 18 do 22 hodin, další dva dny je prodlouženo až do 2 hodin ráno.
Aktuální informace o nabídce a plánovaných akcí najdete na facebookové stránce Club EF.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se