Kadeřnický salon Esmarin poskytuje profesionální služby i komfortní atmosféru

Kadeřnický salon Esmarin poskytuje profesionální služby i komfortní atmosféru

Výloha kadeřnického salonu

Mníšecký Esmarin neposkytuje pouze sportovní a gastronomické vyžití, ale jeho součástí jsou i provozovny, které nabízí také příjemnou relaxaci spojenou s péčí o vaše tělo.

Jednou z nich je Kadeřnický salon Esmarin (Lhotecká 1535),který najdete vlevo před hlavním vchodem do budovy.Salon vedeprovozní Alena Kučerová, která má v oboru kadeřnictví 25leté zkušenosti: „Dobrou školou pro mě byla praxe v několika pražských kadeřnictvích. Moderní trendy si průběžně doplňuji na různých školeních a kongresech, které pořádají například firmy L’Oréal a Matrix. V Esmarinu působím posledních 10 let, kdy jsme se s rodinou přestěhovali z Prahy na Slapy.“ Je nejenom kadeřnice, ale také vizážistka, takže na výsledný zákazníkův vzhled nahlíží komplexně. Nabízí dámský, pánský i dětský střih. Z dalších služeb to jebarvení, melíry nebo v současné době populární technika balayage (zesvětlování). Pány jistě potěší, že se nestříhá nasucho, ale samozřejmostí je mytí vlasů před i po stříhání. Následuje masáž hlavy a styling účesu. To znamená, že z kadeřnického křesla můžete jít rovnou do zaměstnání nebo na schůzku. A to za 550 Kč rozhodně stojí.
Zákazníci mají možnost úhrady i platební kartou. Své blízké mohou potěšit nákupem dárkového voucheru.
Kromě stříhání tu najdete i širokou nabídku kvalitních výrobků kosmetických firem L’Oréal a Matrix a kadeřnice vám odborně poradí, který z produktů je pro péči o konkrétní typ vlasů nejvhodnější.Salon si zakládá na tom, aby se zákazník cítil co nejpohodlněji. K dokonalosti patří i poskytnutá voda nebo káva. Kdo má, například kvůli působení barvy, více času, může si v sousední restauraci ESME objednat i něco k jídlu.
Provozovna má velká okna na západ, přesto k příjemné atmosféře v horkých letních dnech přispívá také klimatizace.
Otevřeno mají podle předem objednaných zákazníků. „Doporučuji všem zájemcům o stříhání, aby se objednávali předem. Vyhovuje mi, když mám na každého zákazníka dostatek času a můžu se mu v klidu věnovat,“ uvádí sympatická kadeřnice. Zákazník tak dostává 100% péči a nestane se mu, aby zatímco se mu kadeřnice věnuje, další klient netrpělivě posedával u dveří.  Pro někoho možná nedůležitý detail, ale pro mnoho lidí důležitý bonus.
Jednou za dva týdny má otevřeno i v sobotu, aby vyšla vstříc lidem, kteří přes pracovní týden končí v zaměstnání až pozdě večer.


V případě zájmu o objednání jí můžete zavolat na telefon: 720 997 647. Má také facebookový profil Kadeřnický salon Esmarin.

Alena Kučerová v Kadeřnickém salonu Esmarin


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se