Kvalitní cejlonské čaje pro labužníky zakoupíte i v Mníšku

Kvalitní cejlonské čaje pro labužníky zakoupíte i v Mníšku

V areálu UVR se nachází sklad i prodejna společnosti LIRAN, která působí na evropském trhu již 23 let. Specializuje se na dovoz kvalitní čajů ze Srí Lanky a zákazník si může vybrat z několika stovek různých druhů a balení.

Majitelka společnosti, Alla Janovskaya, pochází z Ukrajiny, ale v České republice žije již od roku 2000.
Čaje
, které do České republiky dováží, pochází z nejlepších pěstovaných čajů a vybraných plantáží na Srí Lance. Na tomto exotickém ostrově nedaleko od Indie mají pět dodavatelů z řad tradičních firem, jako jsou Impra (existuje již 50 let), Qualitea, Regalo, McCoy Teas a Sunbrew.

Mají ale také vlastní privátní značku LIRAN TEAS, pro kterou odebírají čajové lístky od pěstitelů a ty se pak přímo na ostrově zpracovávají. „S manželem létáme na Srí Lanku čaje ochutnávat a podle toho, které nám nejvíce vyhovují, vybíráme čajové lístky pro naši značku Liran Teas. Výběr děláme opravdu pečlivě, během dvou týdnů ochutnáme i několik stovek čajů a příchutí,“ přibližuje Alla Yanovskaya a dodává: „Za ty roky už se z obchodních partnerů stali naši přátele, a dokonce jim pomáháme ladit směsi pro evropský trh. Srílanský konzument má oblíbené jiné typy čajů než ten evropský. Tam se hodně pije čaj s heřmánkem, kdežto u nás preferujeme spíš příchuť citronové trávy a citrusových plodů obecně. 

Čaje mají ve skladu černé, bílé, zelené, ovocné, bylinné a ajurvédské. Oblíbené mezi zákazníky jsou zejména směsi černého čaje s kousky citronu, pomeranče, lesního ovoce nebo levandulí.
V jejich nabídce najdete čaje sypané i v nálevových sáčcích, a mezi nimi i populární pyramidky. Potrpí si na reprezentativní balení, a tak se jejich čaje mohou stát vkusným dárkem k narozeninám či Vánocům. Jejich obal potěší oko a obsah uspokojí milovníky této pochutiny.
Zaujme především balení v atraktivních kovových dózách, které pak najdou účelné využití v domácnosti.
Nálevové sáčky značky LIRAN obsahují pouze jemně řezaný čaj, který se získává ořezem okrajů dlouhého čajového listu, protože jsou z něj nejkvalitnější.
Kromě čajů, které tvoří velkou většinu jejich sortimentu, nabízejí také kávu. Zrnková pochází Kostariky a Brazílie. Mají i vlastní značku BOM DIA. Instantní kávu mají s příchutěmi kokosu, vanilky či různých likérů a prodávají ji také v kapslích do kávovaru.
Mají tu také chilli omáčky od firmy Buga´s s rozličnými přísadami, jako jsou brusinky, maliny, cibule, hruška, tropické ovoce, zázvor či granátové jablko.

Sklad a prodejnu LIRAN najdete v areálu UVR (Pražská 600) v hale č. 29 (cca 100 metrů naproti vrátnici). Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 16 hodin. Zaplatíte zde pouze v hotovosti.
Jejich zboží bude od května k dispozici také v Trafice na náměstí F. X Svobody.
Nabízený sortiment najdete na přehledných webových stránkách www.liran.cz. Pro více informací můžete volat na telefon 607 915 406 nebo psát na e-mail info@liran.cz.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se