Luxusní bižuterie a výuka anglického jazyka jako podnikatelský záměr mladé maminky

Luxusní bižuterie a výuka anglického jazyka jako podnikatelský záměr mladé maminky

PaeDr. Eva Havlíčková Oros

Trendybiju je značka luxusní bižuterie uznávané lektorky angličtiny. Pro všechny milovnice bižuterie se v Mníšku pod Brdy otevřela možnost objednat si netradiční a zároveň kvalitní šperky.

„Chtěla bych, aby každá žena našla ve své sbírce šperků ten ideální kousek, který ji dodá sebevědomí a vyjádří její osobnost. Věřím, že eleganci a styl nemusí provázet vysoká cena. Proto se snažím nabídnout to nejlepší z módních trendů za dostupné ceny,“ vysvětluje zakladatelka značky Trendybiju PaeDr. Eva Havlíčková Oros.
Trendybiju nabízí unikátní a výrazné kousky. Šperky, které v sobě nesou vášeň, majestátnost, ale také ženskost, jsou ukázkou jedinečného designu. Kvalitně zpracované kousky plné třpytu jsou doplněny zirkony, perletí a barvami.
Jak sama zakladatelka říká, nejedná se pouze o módní doplněk, ale je to klíč k sebedůvěře. Každý kousek z kolekce je pečlivě zpracován, aby zaujal na první pohled a doladil osobitý styl nositelky.
Součástí služby je i profesionální poradenství majitelky e-shopu/obchodu, Pokud chcete nápaditou bižuterií udělat radost blízké osobě nebo si nevíte rady, který šperk je vhodný, k jaké příležitosti, vždy se můžete spolehnout na skvělý vkus Evy.
Designové šperky můžete objednávat na www.trendybiju.cz, kde si na chatu můžete domluvit osobní setkání a případné poradenství s provozovatelkou obchodu.

Eva Havlíčková Oros se této profesi věnuje od doby, co je na mateřské dovolené. Plní si tak svůj velký sen. Její původní profese, které se, ale věnuje stále na plný úvazek, je výuka anglického jazyka. Její lekce probíhají po domluvě v Mníšku pod Brdy.
„V jazykové oáze mé třídy se nejen učíme angličtinu, ale rozvíjíme umění komunikace, protože ve světě jazyků je vzájemný dialog klíčem k porozumění. Připojte se k nám a otevřete rány hovoru a vzájemného sdílení,“ dodává mladá podnikatelka Eva.
Soustředí se hlavně na výuku anglického jazyka dospělých, doučování a přípravu na jazykové zkoušky Cambridge a IELTS.
Eva studovala anglický jazyk a literaturu a následně si udělala doktorát z pedagogiky. Angličtinu vyučuje již dvacátým rokem a sama je zakladatelkou jazykové školy Oros Learning Centre v Košicích, která sloužila i jako centrum jazykových zkoušek City and Guilds. Působila jako jejich reprezentantka a pomáhala ostatním jazykovým školám na Slovensku růst.
Své schopnosti využila i při výuce v zahraničí, když žila a učila postupně v Portugalsku a ve Velké Británii. Spolupracovala s mnoha známými jazykovými školami. Pracovala pro prestižní společnost a přednášela na konferencích pro učitele. Vytvářela a vydávala časopis pro studenty v angličtině. Je držitelkou ceny za nejlepší učební plán, kterého je autorkou.
Pokud tedy hledáte opravdu kvalitního lektora anglického jazyka, jehož výuka není pouze o učení slovíček nebo frází, ale o přímé komunikaci, pak je ideální možností oslovit zkušenou pedagožku a lektorku Evu Havlíčkovou Oros.
V rámci jejích služeb je možné domluvit se na individuálních lekcích, které mohou probíhat na osobní bázi nebo i online, ale také na skupinových lekcích.

Více informací se dozvíte na telefonním čísle 703 123 621.

Iva Mašát Růžková

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se