Malíři Frkovi zaručují kvalitně odvedenou práci za rozumnou cenu

Malíři Frkovi zaručují kvalitně odvedenou práci za rozumnou cenu

Lukáš Frk

Mnoho domácností si zvyklo vymalovat byt nebo dům vlastními silami, přesto se vyplatí svěřit tuto práci odborníkům. Ušetří vám čas i námahu se stěhováním nábytku a úklidem a odvedou profesionální práci.

Jednou z malířských firem, které působí v Mníšku pod Brdy a okolí, jsou Lukáš a Antonín Frkovi. Nabízí malování soukromých bytů, domů i veřejných prostor. Zkušeností mají také z malování nemocnic, škol i restaurací. Při práci používají výhradně váleček, který je nejčistší a nejrychlejší, nic nestříkají. Z barev preferují bílou, která je teď moderní a spousta domácností přemalovává barevné stěny na bílo. Z nátěrů používají tradiční Primalex Plus, akrylovým barvám se vyhýbají. Kromě interiérů malují i fasády domů nebo ploty a vrata.
Lukáš Frk
, který bydlí v Mníšku pod Brdy a malířině se věnuje už 12 let, podědil řemeslo po svém otci Antonínovi. „Baví mě, když je za mnou vidět odvedená práce, což právě na malířinu stoprocentně sedí. Občas dostaneme za úkol vymalovat docela špinavou stěnu, a když se pak leskne bíle, tak ten pohled na novou zeď stojí rozhodně za to,“ hodnotí své řemeslo Lukáš Frk. S otcem tvoří sehraný tým a společně zvládají i větší zakázky, v případě objemově a časově náročnějších objednávek si můžou zjednat výpomoc kolegů.
Pokud se jim zákazník ozve, zjistí s ním po telefonu, nebo při prohlídce na místě, rozsah prací a potom s ním dohodnou cenu. Frkovi pracují za transparentní, předem stanovenou cenu. Cena vychází z celkových m² malovaných ploch a použité barvy. Nejlacinější je bílá barva, míchaná či omyvatelná barva jsou už o něco dražší. Kalkulaci udělají nezávazně a zdarma, do ceny se nepromítne ani případná doprava. Svoje ceny za nabízené služby hodnotí jako rozumné. „S našimi zákazníky jednáme vždy slušně, na rovinu a také díky tomu máme 90 % zakázek na doporučení jejich přátel a známých,“ uvádí Lukáš Frk a dodává: „Uvědomujeme si, že spokojený zákazník je pro nás tou nejlepší možnou reklamou.“
Frkovi si potrpí na kvalitu výmalby, úklid po práci a dochvilnost. Za výsledek své práce ručí. Samozřejmostí je pro ně zakrytí nábytku, podlah a následný úklid po práci, aby po nich zůstalo čisto. „Nemusíte se o nic starat, stačí nám jen předat klíče a vše zařídíme a vymalujeme i bez vaší přítomnosti,“ vysvětluje ideální přístup Lukáš Frk. Nemají problém, podle přání zákazníka, malovat v noci, o víkendech nebo svátcích, a to bez příplatku. Tímto způsobem malovali například už kanceláře, ordinace lékařů, školy nebo obchody. Při zakázce nad 500 m2 malované plochy poskytují zajímavé slevy. Více informací k jimi poskytovaným službám najdete na www.maliri-frk.cz.
Ideální dobou na malování jsou zimní měsíce, kdy malba ve vytápěné místnosti rychle schne. Pokud se maluje vodovými barvami Primalex, tak se ani nemusí moc větrat, protože nejsou zdraví škodlivé. Přesto spousta lidí malování odkládá na jinou roční dobu, a tak malíři mají v zimě méně zakázek. Ozvat se jim můžete ale i přímo na tel.: 608 816 434.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se