Nové Papírnictví Kreativ zaplnilo mezeru na trhu

Nové Papírnictví Kreativ zaplnilo mezeru na trhu

Paní Anna Zemanová ve svém Papírnictví Kreativ

Od dubna 2022 funguje v Čisovické ulici č. p. 198 nové papírnictví. Jak už sám jeho název napovídá, cílí na všechny tvořivé děti i dospělé. Provozují ho manželé Zemanovi, kteří bydlí v nedaleké Řitce.
Vzdušný interiér, přehledně uspořádané zboží v regálech a stojanech i ochotná obsluha poskytují maximální prostor a pohodlí pro nákup. Po prodejně se tak můžete pohodlně pohybovat dokonce i s kočárkem.

Nové papírnictví najdete v Čisovické ulici

„Jako rodiče školáků jsme zjistili, že v Mníšku a okolí chybí kvalitní papírnictví. Jezdit pro školní potřeby a jiné papírnické zboží do Prahy pro nás bylo zdlouhavé a nepraktické. Když jsme se pak rozhodovali, který obchod v Mníšku otevřeme, jednoznačně zvítězilo papírnictví, “ vysvětluje motivaci Anna Zemanová, kterou můžete potkávat za prodejním pultem. Nabízený sortiment Zemanovi rozdělují do čtyř základní oblastí podle využití a cílových skupin.
Velký důraz kladou na kreativní potřeby, jejichž rozsah uspokojí nejednoho domácího kutila nebo kutilku. Zakoupený materiál může pak doma posloužit například k výrobě dárků, protože ručně zhotovený výrobek přece udělá největší radost. Najdete tu potřeby pro výrobu ozdobných mýdel (mýdlovou hmotu, barvy i formy), sady na dekupáž (kartonová zvířátka, barevné papíry a akrylové barvy na ozdobení), peříčka a kruhy pro výrobu lapačů snů, razítka a samolepky na výrobu vlastního diáře (bullet journal) a papíry velikosti A2 různých barev pro tvoření. Pro menší děti tu jsou korálky, omalovánky nebo pěnová hmota. Myslí tu i na začínající malíře, pro které tu mají výtvarné potřeby jako malířské plátno a kvalitní barvy.

Prodejna poskytuje zákazníkům spoustu místa

Rodiče školáků jistě potěší školní potřeby. Až budou vybavovat svá dítka před novým školním rokem, tak sem můžou zajít pro sešity, rýsovací potřeby, zvýrazňovače, gumovací pera, lepidla, penály, pastelky,
fixy i školní brašny pro malé i velké.
V nabídce Papírnictví Kreativ nemůžou chybět ani kancelářské potřeby. Najdete tu klasický materiál, jako jsou papíry různých formátů do tiskárny, šanony, děrovačky, sešívačky nebo nůžky.

Zemanovi cílí především na kreativní děti i dospělé

Na narozeninové oslavy nebo sezónní zábavní akce cílí párty program. Pro pořádání oslav vás tu vybaví balónky a svíčkami, oboje s číslicemi i bez nich. Ani helium v lahvi pro nafukování balónků tu nebude problém sehnat. To, že v regálu zrovna nenajdete zboží, které zrovna sháníte, vůbec nevadí. I tohle mají Zemanovi vyřešené.
„Snažíme se našim zákazníkům vycházet maximálně vstříc. Pokud se stane, že v naší nabídce nenajdou výrobek, který potřebují, není problém jim ho sehnat a dodat až na naši prodejnu,“ přibližuje prozákaznický přístup paní Zemanová. Počítají i s tím, že budou svou nabídku postupně doplňovat i sezónním zbožím, takže na své si tu přijdete například před oslavami Helloweenu nebo Vánoci.

V nabízeném sortimentu nechybí ani školní potřeby

Je pozitivní, když se v našem městě otvírají i obchody a provozovny poskytující jeho obyvatelům servis, za kterým už pak nemusejí složitě cestovat do Prahy. Kvalitní papírnictví v Mníšku pod Brdy i okolí jednoznačně chybělo. Doufejme, že nebudou mít o zákazníky nouzi.

Mají otevřeno ve všední dny od 8 do 17 hodin, v sobotu od 9 do 12 hodin.
Vše podstatné najdete na webových stránkách www.papirnictvikreativ.cz.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se