Obchod Bike puzzle vznikl cyklistům pro radost

Obchod Bike puzzle vznikl cyklistům pro radost

Zbyněk Kozák a Petr Kameník ve své prodejně

U sjezdu z dálnice D4 – Exit 18 Mníšek pod Brdy, vedle čerpací stanice Benzina, funguje již šestým rokem prodejna Bike puzzle. Strategická lokalita zajišťuje zákazníkům snadný příjezd i pohodlné parkování přímo před obchodem.

Společnost Bike puzzle s. r. o. spoluvlastní Petr Kameník a Zbyněk Kozák. Zatímco Petr Kameník se zabývá nákupem a prodejem, Zbyněk Kozák se věnuje e-shopu, informačním systémům a marketingu.
„Cyklistika je mým velkým koníčkem už od dětství, veškerý svůj volný čas jsem trávil na kole. Dvanáct let jsem při studiích dělal brigádníka cykloprodejně v Praze, kde jsem pracoval jako mechanik, prodavač i účetní. Peníze, které jsem na brigádě vydělal, jsem zase investoval do kola. Po letech strávených ve velké nadnárodní společnosti KONE jsem si splnil sen a otevřel si vlastní Bike shop,“ přibližuje Petr Kameník svůj podnikatelský záměr.
Další výhodou zvolené lokality jsou velké prostory, které skladování jízdní kol a dalšího vybavení vyžaduje (mají až 500 kol). Na prodejní ploše téměř 230 m² nabízí jízdní kola i elektrokola kvalitních značek TREK (mají certifikát Partner Store této americké značky – v ČR je jich jen 15), SUPERIOR a dětská kola AUTHOR, FROG a WOOM. Vždy si vybírají značky, které je přesvědčily kvalitou svých produktů. S většinou výrobků mají jako cyklisté osobní zkušenost, a proto mohou zákazníkům nabídnout to nejlepší.
V rámci rozvoje si navíc v suterénu pod prodejnou adaptují prostor o velikosti 230 m² na sklad, velkou servisní dílnu a mycí box na kola.
Ke kvalitním kolům nabízí i kvalitní doplňky a vybavení, pohodu na cestách zajistí speciální cyklistické oblečení, mají i širokou nabídku brýlí.
Součástí prodejny je servisní dílna, kde jízdní kolo kompletně zkontrolují, prokonzultují se zákazníky jeho technický stav a doporučí nejvhodnější řešení. Do servisu přijímají i jízdní kola, která nebyla zakoupena u nich. Poskytují také profesionální servis odpružených vidlic, odbornou péči u nich dostanou i elektrokola, disponují profesionální diagnostikou.
Mohou se pochlubit také certifikátem Shimano Service Center, což z nich dělá jedno z 27 oficiálních servisních center globální společnosti Shimano na území České republiky. Mechanik z Bike puzzle Tomáš Janů navíc získal stříbro na mistrovství ČR mechaniků z těchto center a vybojoval si tím postup na mistrovství Evropy do Belgie.

Trofej za 2. místo pro servisáka Tomáše Janů


Cyklistická vášeň vedla Petra Kameníka k tomu, že založil sportovní oddíl Bike puzzle team, ve kterém předává, spolu s dalšími trenéry, 46 dětem své dlouholeté zkušenosti.

Pro veřejnost si Bike puzzle team na středu 6. prosince připravil zajímavé setkání s ultramaratonským cyklistou Danielem Polmanem.

Otevřeno mají každý den (kromě neděle), v pracovní dny od 10:00 do 18:30, v sobotu od 9:00 do 13:00. Pokud byste potřebovali na konzultaci a vyzkoušení nové kola více času a klid, rádi pro vás otevřou individuálně i mimo pracovní dobu. Více informací o nabízeném sortimentu a službách mají na webových stránkách www.bikepuzzle.cz, kde najdete také e-shop, který slouží i jako katalog. Prodejna je zároveň také výdejním místem pro objednávky z e-shopu.
Novinky zveřejňují také na facebookovém profilu bikepuzzle.cz.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se