Obchodní centrum Mníšek ohromí širokou nabídkou vánočních ozdob

Obchodní centrum Mníšek ohromí širokou nabídkou vánočních ozdob

Ivana Jandová ve svém vánočním království

Pro domácí potřeby a železářské zboží jsme byli dlouhá léta zvyklí chodit do Obchodního domu Werva, který ale před 7 lety ukončil činnost. Naštěstí mu záhy vyrostl více než důstojný nástupce: OBCHODNÍ CENTRUM MNÍŠEK. Najdete ho v rozlehlých přízemních prostorech domu v Pražské ulici č. p. 23 (rodný dům F. X. Svobody).

„Když jsem podnikání v Mníšku rozjížděla, tak jsem se chtěla specializovat především na vánoční ozdoby, ale po uzavření Wervy jsem svou nabídku rozšířila o železářství a domácí potřeby. Přišlo mi totiž zbytečné, aby si je lidé museli jezdit nakupovat až do Prahy, když si můžou vše pořídit pohodlně přímo v Mníšku,“ vysvětluje svůj záměr majitelka obchodního centra Ivana Jandová.
Vánočním ozdobám a dekoracím je věnován rozsáhlý prostor o ploše 200 m2, přístupný ze zadní části dvora. Majitelka dbá na tradice i kvalitu zboží, a tak nabízí ozdoby vyrobené výhradně českými skláři. Mají tu skleněné ozdoby (koule i figurky) s rozličnými dekory, jejichž rozmanitost uspokojí snad i ty nejnáročnější zákazníky. Kromě ozdob tu najdete i další vánoční i adventní příslušenství jako jsou svíčky, řetězy, stojánky, umělé stromky, andělské zvonění, venkovní nebo vnitřní osvětlení a spoustu dalšího. Prodejna tu funguje nejen jako maloobchod, ale i velkoobchod a vzorkovna. Více informací k nabízenému vánočnímu sortimentu najdete na www.vanoce-shop.cz.
Železářství a domácí potřeby tvoří druhou část obchodního centra.
Najdete tu spoustu vybavení do domácnosti, přes škrabky na brambory, nože, pánve, hrnce, sklenice na zavařování, formy a vykrajovačky na vánoční cukroví, rychlovarné konvice, žehličky až po například náhradní díly do mlýnků na maso. „Lidé si mnohdy myslí, že se už náhradní díly do jejich spotřebičů nebo zboží nevyrábějí, a tak si ho potom, když se v něm něco rozbije, koupí nový. Utrácí tak zbytečně peníze, protože u nás by ten náhradní díl třeba sehnali,“ překvapuje majitelka centra. Mnohá hospodyňka jistě ocení, že tu vyměňují sifonové a šlehačkové bombičky.
Při výběru dodavatele upřednostňuje mnohdy dražší, ale za to kvalitnější výrobce. To je například případ českých firem Mechanika, Orion nebo KDS Sedlčany a zahraničních Leifheite (úklidové potřeby), Ceys (lepidla) či IRWIN (nástroje a nářadí). „U nás seženete do domácnosti téměř všechno. A pokud sháníte něco, co zrovna nebudeme mít na skladě, tak poptávané zboží pro vás obratem objednáme,“ uzavírá Ivana Jandová.
Kromě vybavení domácnosti tu nabízejí i drobné elektrospotřebiče, základní elektroinstalační materiál, zahradní potřeby nebo krmivo pro čtyřnohé mazlíčky a hospodářská zvířata. Lze tu pořídit i v současné
době aktuální kouřoviny (trubky a kolena k napojení kamen). Nechybí tu ani zednické potřeby, v této oblasti jsou to věci nejen pro kutily.
Není to ale jenom široký výběr a know-how, co stojí za úspěšným fungováním provozovny. Svůj podíl na tom má i ochotný personál pod vedením sympatické Jaroslavy Růžičkové, která je doslova „pravou rukou“ majitelky.
Obchodní centrum Mníšek má otevírací dobu ve všední dny od 7:30 do 17 hodin, v sobotu od 8 do 13 hodin.
Více informací najdete na www.ocmnisek.cz.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se