Optimum Optik si zakládá na znalosti nabízených produktů a osobním přístupu k zákazníkům

Optimum Optik si zakládá na znalosti nabízených produktů a osobním přístupu k zákazníkům

Tým Optimum Optik (majitelka obchodu je uprostřed)

Od října letošního roku máme v Mníšku pod Brdy opět prodejnu oční optiky. Najdete ji v ulici Pražská č. p. 25. K jejímu otevření přispěli sami zákazníci, kterým tato služba v našem městě dlouhodobě chyběla.

Deset let máme oční optiku v Dobříši, kam chodí nejen místní, ale dojíždějí k nám i zákazníci ze širokého okolí. A právě na základě přání našich mníšeckých zákazníků jsme se rozhodli, že si otevřeme provozovnu také v Mníšku pod Brdy. Rádi jsme jim vyhověli, aby nás měli blíž a nemuseli za námi cestovat,“ vysvětluje důvody majitelka Michaela Pajkrtová, DiS., vystudovaná oční optička, která v oboru působí přes 20 let.
Optimum Optik nabízí dioptrické, lentikulární, sluneční i sportovní brýle. Prodávají jednoohnisková, multifokální, bifokální i speciální skla. Brýlové čočky pro ně vyrábí osvědčená česká firma Optika Čivice. Skla si mohou zákazníci na prodejně vyzvednout do 6 dnů od objednání.
K jim nabízeným službám patří vyšetření zraku, které provádí zkušený optometrista. Pomocí přístroje zjistí oční vadu a stanoví korekci pro brýle nebo kontaktní čočky.
„Pokaždé se snažíme zákazníkům nabídnout brýle, které budou splňovat jejich představy, a to i s ohledem na cenu a estetický vzhled. U nás preferujeme potřeby zákazníka, a ne prodej za každou cenu,“ sděluje Michaela Pajkrtová motto své firmy.
K jejich nabízenému sortimentu patří i prodej kontaktních čoček a k nim potřebného příslušenství.
Organické čočky (plastové) jsou lehké, mají 100% UV filtr a nejsou tříštivé. Některé jsou nerozbitné a výrobce na ně dává doživotní záruku. Minerální čočky (skleněné) jsou těžší, odolnější proti oděru, jsou tříštivé a nejsou vhodné do dětských obrub. Na objednání zajišťují také aplikaci kontaktních čoček.
Optimum Optik nabízí také široký sortiment brýlových obrub. Klasické, extravagantní, nenápadné vrtané obruby, vázané, titanové, plastové retro, dětské sluneční a dioptrické, sportovní sluneční s dioptrickou vložkou, sluneční s polarizačním filtrem, sluneční brýle s možností vsazení dioptrického skla a klasické sluneční. Při výběru brýlí kladou důraz na kvalitu brýlových čoček. Ne každá čočka se hodí do brýlové obruby.
Na požádání vám také vymění sklo do vlastních obrub.
Zajišťují opravy a úpravy brýlí, čištění ultrazvukem, letování (i pro titanové brýle).Stálým zákazníkům poskytují základní servis brýlí zdarma.
„Jsem přesvědčena o tom, že cenově širokým výběrem uspokojíme všechny zákazníky,“ sděluje na závěr majitelka. Lze u nich platit kartou, přijímají také dárkové šeky Flexi pass. Studentům (karta ISIC) poskytují 10% slevu na veškerý sortiment.
Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Po předchozí telefonické domluvě, aby vyhověli i zákazníkům, kteří přijíždějí z práce až po zavírací době optiky, vás obslouží také v sobotu.
Více informací o poskytovaném sortimentu a službách najdete na webových stránkách www.optikadobris.cz , nebo můžete zavolat na telefonní číslo 725 046 392.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se