Pretty Visage Studio nabízí nejen kosmetické služby, ale i péči o vaše zdraví

Pretty Visage Studio nabízí nejen kosmetické služby, ale i péči o vaše zdraví

Ve Studiu se vám budou věnovat Barbora Rohanová, Kateřina Saidlová a Monika Jiříková

Kosmetický salon Pretty Visage Studio funguje v mníšeckém Edenu již čtvrtým rokem a za tu dobu si už stihlo získat přízeň žen i mužů a vybudovat stálou klientelu.
Nabízejí tu klasické kosmetické služby jako pedikúru, manikúru, úpravu řas jako je prodlužování a zahušťování řas, ale i lash lifting, barvení obočí a jeho úpravu včetně laminace, nastřelování náušnic, depilaci pomocí teplého nebo horkého vosku a solárium.
Hodně tu dbají na osobní kontakt s klientem, rádi poradí, co by pro něj bylo vhodné. Hledají spolu nejvhodnější řešení, aby byl výsledek pěkný a klient odcházel spokojen. Příjemná a ochotná majitelka Studia, paní Kateřina Saidlová je vystudovaná diplomovaná zdravotní sestra, a tak se neomezuje jen na poskytnutí procedury, ale je připravena i poradit a konzultovat případná zdravotní rizika. „Myslím si, že to děláme dobře, pracujeme s kvalitními materiály a děláme procedury tak, jak se dělat mají. Jsme zaměřeni nejen na krásu, ale věnujeme se i péči,“ hodnotí poskytovaný servis majitelka Studia a dodává: „Pokud k nám někdo přijde s nemocnými, například okousanými nehty, tak se snažíme nehty léčit a regenerovat, aby pak narostly přírodní a hezké. Musíme se pochválit, že už se nám podařilo pár zákazníků tohoto zlozvyku odnaučit.“
Zvláštní péči tu věnují pedikúře, která má význam nejen z estetického hlediska, ale je důležitá i po zdravotní stránce. Špatná péče o nohy může vést až ke zdravotním problémům, praskání pat a bolestem. V tomto ohledu zde preferují mediciální pedikúru, která nepracuje se skalpelem, ale používá sadu výrobků, které na sebe navazují, zrohovatělou pokožku změkčí a pak ji speciálním nástrojem odstraní. Tato procedura má dlouhodobý efekt, což potvrzuje zkušenost, že se klienti vracejí a tímto neduhem trpí méně a méně. Další službou, kterou ve Studiu nabízejí, je solárium. Před blížícím se létem, které si plánujeme užít na koupalištích a plážích, je vhodné, když se naše pleť v soláriu připraví na sluneční záření, aby se pak nespálila. Nejdříve tu zhodnotí typ vaší pleti a podle toho vám doporučí postup, který byste měli pro pobyt v soláriu zvolit. Mají tu výkonný horizontální stroj se spoustou volitelných funkcí, jako je například Qsense s osvěžujícím a chladícím rozprašovačem, která je nejen velmi příjemná ale i hydratuje pokožku.

Jednou ze služeb, které můžete v Pretty Visage Studiu využít je i solárium

Studio ovšem nenabízí služby výhradně jen pro ženy, ale cestu sem našli i muži, kteří tvoří už 20 % klientely. Nejčastěji zajdou do solária, ale dopřávají si i pedikérské a manikérské služby. Pomůžou jim tu od záděr, zarovnají jim nehty nebo je zbaví popraskaných pat.
„Těší nás, že manikúra i pedikúra přestává být doménou žen, ale stále častěji ji vyhledávají i muži. Dbají o sebe a rádi se pochlubí pěkně upravenýma rukama, když jdou třeba do společnosti nebo pokud pracují jako manažeři či lékaři,“ hodnotí nový trend Kateřina Saidlová.
K úplné spokojenosti klientek může přispět i koutek s módním oblečením a doplňky, který pravidelně zásobují italským zbožím z velkoobchodů. Pokud chcete potěšit někoho ze svých blízkých rádi vám tu
na všechny poskytované služby nabídnou dárkové vouchery.
Studio je otevřeno každý všední den od 8 do 19 hodin. Kompletní nabídku služeb s ceníkem a kontakty najdete na facebookovém profilu prettyvisagestudio.

Podporujeme mníšecké podnikatele
Rozhodli jsme se, že vám budeme na stránkách Zpravodaje městečka pod Skalkou (a v elektronické podobě i na webových stránkách ZpravyzMnisku.cz) postupně představovat mníšecké podnikatele, provozovny, řemesla či služby, a tak o nich zvýšit povědomí. Některé možná znáte, o některých se dozvíte poprvé a překvapí vás, jaké výrobky či služby nabízejí.

Podnikáte v Mníšku pod Brdy?
Máte zájem o propagaci vaší provozovny v rubrce Podporujeme mníšecké podnikatele?
Ozvěte se na e-mail: zpravodaj@mnisek.cz.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se