Šikovné prsty masérky uleví od bolesti a zlepší fyzický i psychický stav

Šikovné prsty masérky uleví od bolesti a zlepší fyzický i psychický stav

Karolína Hejnarová

Masérka Karolína Hejnarová působí od ledna letošního roku v Pasáži Pražská. Klientelu si v Mníšku pod Brdy teprve buduje, přesto už za ní zákazníci i zákaznice docházejí opakovaně.

Zásadní význam masáže je právě v prevenci, neboť udržuje tělesnou kondici, elasticitu a celkový vzhled kůže a účinně bojuje proti fyzické a psychické únavě.  „Jsem přesvědčena o tom, že tělo nám bude dobře a rádo sloužit v případě, že mu věnujeme pozornost, lásku a dopřejeme mu péči, která je v dnešní uspěchané době velmi důležitá. Masáž je skvělý nástroj k odstranění napětí nejenom tělesného, ale hlavně psychického,“ hodnotí důležitost masáže pro naše zdraví Karolína Hejnarová.
Provádí několik druhů neléčebných masáží.

Sportovní a rekondiční masáž uvolňuje svalové napětí u přetížených a ochablých svalů. Svaly zad a šíje velmi trpí na zatuhnutí důsledkem špatných pohybových návyků, nebo je může způsobit stres a strach. Masáž pomůže k uvolnění a prokrvení svalů, které nabydou svou původní pružnost a zmírní tím jejich bolest

Relaxační masáž s prvky Lomi Lomi představuje citlivé a jemné masážní tahy s prvky havajské masáže. Dochází při ní k lokálnímu uvolnění svalů, jejich regeneraci, ale hlavně k odpočinku. Jejím cílem je odplavení stresu a napětí (není bolestivá). Snižuje hladinu stresového hormonu kortizolu, a naopak zvyšuje produkce hormonů dopaminu, serotoninu a oxytocinu (hormonů štěstí).

Těhotenská masáž je vhodná pro všechny nastávající maminky, které trápí klasické těhotenské neduhy (otok a bolest nohou, bolest beder, napětí šíje a trapézů). Jemnými hmaty masáž tyto projevy zmírňuje, ale má i blahodárný vliv na povzbuzení krevního oběhu, na úpravu tlaku a tepu a uklidňuje maminku i miminko.

Breussova masáž je charakteristická tím, že významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky za použití třezalkového oleje. Jednotlivé hmaty uvolňují tlak na ploténky, a tak uvolňují meziobratlové bloky.

Ceny procedur jsou příznivé a liší se podle druhů prováděných masáží a jejich délky (60 a 90 minut). Protože si masérka váží pravidelných zákazníků, má pro ně připraven věrnostní program za zvýhodněné ceny. Mohou si vybrat mezi každou 10. masáž v délce 60 minut zdarma, nebo přenosnou permanentkou se zajímavými slevami. Příjemnou variantou pro potěšení blízkých jsou dárkové poukazy s dlouhou platností.
K masírování používá výhradně kvalitní za studena lisované BIO oleje, po kterých nenastávají alergické reakce. Výjimkou jsou masáže těhotenské a relaxační, kdy se po domluvě s klientem do oleje míchá éterický olej. Ten vybírá individuálně podle aktuálních potřeb klienta.

V Pasáži Pražská masíruje pravidelně ve středu od 8 do 16 hodin a ve čtvrtek od 16 do 20 hodin. Lze se ovšem domluvit i na jiném termínu. Masérské lehátko má v ordinaci fyzioterapie v 1. patře.
Máte-li zájem o bližší informace, vše potřebné najdete také na webových stránkách
www.telo-duse.cz nebo facebookovém profilu Tělo a duše. Pro objednání můžete volat přímo na číslo 725 514 528.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se