Truhlářství Romana Freislebena nabízí kvalitní řešení pro váš domov i zahradu

Truhlářství Romana Freislebena nabízí kvalitní řešení pro váš domov i zahradu

Roman Freisleben ve své truhlářské dílně

Chcete si pořídit kvalitní nábytek na míru? Není to žádný problém, stačí jen nalézt toho pravého truhláře. Kvalitní řemeslo se nezapře a levná konfekční produkce z nábytkářských řetězců se s poctivým nábytkem od zkušeného truhláře nedá srovnat. Jenom musíte počítat s tím, že šikovný řemeslník má hodně zakázek a možná si na něj budete muset chvíli počkat.

RF truhlářství najdete již třetím rokem v Rymani č. p. 678. Zabývá se zakázkovou výrobou dřevěného nábytku, doplňků a zahradních prvků, včetně povrchových úprav a montáží dodávaných výrobků. Vyrábí z deskových materiálů (dýha i lamino), masivu i z jejich vzájemných kombinací.
Truhlařina mě provází po celý život. Práce se dřevem mě vlastně bavila už od dětství. Táta měl ve sklepě malou dílnu a občas mě tam pouštěl, abych si mohl něco vyrábět ze dřeva. Po základní škole jsem pak rovnou zamířil na učební obor truhlář,“ vysvětluje svou volbu Roman Freisleben a dodává: „Od vyučení se 25 let věnuji truhlařině. Pracoval jsem v několika truhlářských dílnách v Praze a okolí, několik let pak i v CAG v Mníšku.“
Kromě klasické truhlařiny má zkušenosti také s výrobou zakázkových elektrických kytar, baskytar u Vivian Instruments. Když ale na jaře 2020 vypukla epidemie covidu-19 a hudebníci začali šetřit, protože koncerty vláda zakázala, zastavila se najednou i výroba kytar. „Prakticky ze dne na den najednou nebyla práce, protože o nové kytary ani servis nebyl zájem. Měl jsem v té době už malou dílnu, a tak jsem přestal vyrábět pro Vivian a otevřel si vlastní truhlárnu,“ líčí začátky vlastního podnikání Roman Freisleben.
Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je doba dodání vždy individuální záležitostí podle náročnosti provedení. Preferuje individuální přístup. Rád k vám přijede, vše prokonzultuje a společně najdete to nejvhodnější řešení. Výroba je zahájena až po odsouhlasení cenové nabídky. Samozřejmostí je montáž dodaného výrobku na místě. Dodává vše na klíč, v dohodnutém termínu a 100% kvalitě.
K jeho nejzajímavějším zakázkám patří třímetrové, dubové, lomené schodiště vyrobené podle architektonického projektu, jehož vnitřek zároveň slouží jako knihovna. Plně to vystihuje jeho profesní motto: „Je jenom málo zakázek, které nelze vyrobit.“
Nevyrábí zakázky pouze do domácností a soukromých zahrad, ale jeho výrobky můžete vidět i ve veřejném prostoru: vyráběl nový plot, plakátovací nástěnku i knihobudku ke kapli v Rymani. Jeho dílem je také masivní dubový kříž, který byl na Velikonoce vztyčen na vrchu Habrově.
V případě zájmu mu můžete zavolat na telefon: 604 216 439, nebo napsat na e-mail: rf.truhlarstvi@gmail.com. Fotografie některých jeho realizovaných zakázek najdete na webu: https://rf-truhlarstvi.business.site .

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se