V Ateliéru Art-Deco na vás dýchne kouzlo Vánoc

V Ateliéru Art-Deco na vás dýchne kouzlo Vánoc

Zuzana Stýblová ve své vánoční galerii

Již devátým rokem funguje v Pražské ulici ATELIÉR ART-DECO. Není to pouze obyčejný obchod, ale nabízí daleko více. Jste tu na správné adrese, pokud hledáte jedinečné a kvalitní dekorace nebo vánoční dárky.

Ateliér provozuje ve svém domě Zuzana Stýblová, která žije v Mníšku pod Brdy od roku 2007. Ve výrobě květinových, vánočních a dalších dekorací má praxi již 35 let. Kromě výrobních prostor měla od 90. let také obchod v Centru Chodov a butik s barem ve Všenorech, protože jak sama říká: „V dílně jsem tvořila a obchody jsem měla proto, abych mohla své výrobky nabízet zákazníkům v pěkném prostředí.“
Jak už název napovídá, v Ateliéru Art-Deco se většina nabízeného zboží také vyrábí. Upřednostňují přírodní styl a potrpí si na kvalitu živých i neživých materiálů. „Naší specialitou jsou Vánoce. Vyrábíme tu zejména adventní věnce, vánoční svícny, vážeme kytice na štědrovečerní stůl a tvoříme různé originální dárky pro radost,“ přibližuje aktivity svého Ateliéru Zuzana Stýblová a dodává: „Velký důraz klademe na komunikaci se zákazníky a dekorace ladíme podle jejich představ.“
Zákazníci si tu můžou vybírat jak z hotových výrobků, tak si mohou cokoli objednat, a proto je dobré přijít včas! „Pokud někdo například přijde s tím, že chce Vánoce do stříbra, tak splníme jeho přání,“ říká majitelka. Seženete tu také věnce ze jmelí jehličnanů na ozdobu vchodových dveří nebo naaranžované vázy a misky.
Vánoční atmosféra na návštěvníky dýchne už při vstupu do dvora, kam se dostanou průjezdem z Pražské ulice. Je obklopen rustikálními a vánočními dekoracemi a doslova láká k prohlídce. Zapomeňte tu na čas, milé prodavačky vás na přání pohostí perníčky a teplým nápojem, se kterým si můžete vše důkladně prohlédnout. V útulném sklepení (bývala tu kdysi ledárna pod hospodou) funguje již 6 let galerie, která příchozí překvapí nejen pěknou klenbou, ale především naaranžovanými vánočními dekoracemi a různými dárečky. Zatímco ve velkých nákupních centrech může na někoho negativně působit rozlehlý prostor a anonymita, v Ateliéru se snaží každému zákazníkovi věnovat, aby se u nich cítil dobře a načerpal tu pohodu a klid.
Tvoření dekorací pro stálé i nové zákazníky a obsluha na prodejně vyžaduje spolehlivý tým. „Mám kolem sebe skvělou partu lidí, bez nichž bych to nezvládala. V dílně s kolegyněmi tvoříme a musím je moc pochválit, protože jsou kreativní a daří se jim,“ nešetří chválou paní Stýblová.
Prodejna je samozřejmě otevřená celoročně, a kromě dekorací tu nabízejí také čerstvé květiny.
Můžete si u nich objednat kytice a květinovou výzdobu pro všechny slavnostní příležitosti včetně svateb. Věnují se také dekoracím interiérů a velmi rádi navrhují zákazníkům tvorbu jejich nového životního prostoru i s realizací, když si to přejí.
Ateliér Art-Deco má otevírací dobu: středa až pátek od 9 do 17 hodin, v sobotu od 9 do 12 hodin.
Otevřeno mají také o adventních nedělích, vždy od 9 do 12 hodin. A dobrá zpráva pro všechny, kteří shání dárky na poslední chvíli: před Štědrým dnem budou mít otevřeno celý týden!
Více informací najdete na webových stránkách www.art-artdeco.cz.

Ateliér Art-Deco najdete v Pražské ulici pod náměstím

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se