Mníšek přechází na modernější a efektivnější mobilní aplikaci AppSisto

Mníšek přechází na modernější a efektivnější mobilní aplikaci AppSisto

Až do loňského roku využívalo město pro informování svých obyvatel aplikaci Munipolis/Mobilní Rozhlas, ale od ledna 2024 přešlo na modernější a uživatelsky příjemnější aplikaci AppSisto.

Aplikace Mníšek pod Brdy obsahuje důležité informace o městě. Najdete v ní informace o veškerém dění ve městě, potřebné kontakty, aktuality a mnoho dalšího. V aplikaci naleznete nezbytné odkazy, úřední hodiny městského úřadu, ale i kam se vydat za kulturou a sportem. Aplikace nabízí kontaktní formulář, rychlé psaní e-mailu či snadné volání. V sekci pro turisty objevíte tipy na výlety a kam se vydat za památkami.

Do vašich chytrých mobilů si můžete stáhnout zdarma a bez registrace mobilní aplikaci AppSisto. Stažení aplikace můžete provést na Google Play, nebo App Store.

Aplikace umožňuje také odesílání notifikačních zpráv – budete okamžitě informováni o důležitých novinkách z našeho města.

Pro vás, kteří jste se již v minulosti registrovali v aplikaci Munipolis/Mobilní Rozhlas, se nic nemění. Vaše kontakty jsou převedeny do nové aplikace AppSisto.
Rozeslání smsek a e-mailů
, ve kterých jsme vás informovali o plánovaných dopravních uzavírkách, výpadcích vody či elektřiny nebo o termínech konání kulturních akcí, zůstává zachováno.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se