Na Řevničáku se uskuteční závody automobilů do vrchu. Silnice bude část pátku a soboty neprůjezdná (13. a 14. 5.)

Na Řevničáku se uskuteční závody automobilů do vrchu. Silnice bude část pátku a soboty neprůjezdná (13. a 14. 5.)

Na závodech by se měl objevit i tento krasavec

V sobotu 14. května 2022 se komunikaci č. č. II/116 mezi Řevnicemi a Mníškem pod Brdy uskuteční závod nezávislého seriálu závodů automobilů do vrchu EDDA Cup.

Silnice bude neprůjezdná již od pátku 13. května od 13:00 do soboty 14. května do 19:00.

Objízdná trasa pro dopravu do 7,5 t:
Objízdná trasa je stanovena obousměrně z Mníšku pod Brdy přes Řitku, Všenory, Dobřichovice, Lety až do Řevnic.

Dopravní značení uzavírky

Závody do vrchu:
Samotný závod bude probíhat v sobotu 14. května 2022 od 8 do 19 hodin.Jezdce bude čekat náročná 3 800 metrů dlouhá trať s převýšením 197 metrů. Startovat se bude za odbočkou k lesnímu divadlu, parkoviště závodních aut se bude nacházet na silnici za cílem.
Program začíná v sobotu v půl deváté ráno první ze dvou tréninkových jízd. Po polední přestávce startér vypustí do první závodní jízdy prvního závodníka v půl jedné. Na první závodní jízdu plynule naváže druhá jízda, po jejímž skončení do hodiny dojde v prostoru cíle ke slavnostnímu vyhlášení výsledků a předání pohárů nejlepším na stupních vítězů. Plánovaný časový harmonogram se může operativně měnit podle průběhu závodu.

Organizátoři i jezdci zvou k návštěvě závodu všechny fanoušky motoristického sportu, budou pro ně vyhrazena divácká místa, z důvodů bezpečnosti budou označeny i zakázané prostory, v kterých se během závodních jízd nesmí nikdo zdržovat! Pořadatelé prosí všechny diváky, aby při sledování napínavého dění na trati nezapomínali na zdravý rozum, chovali se ohleduplně k přírodě, respektovali soukromý a obecní majetek a bez výhrad se řídili pokyny traťových pořadatelů. Jen tak lze zajistit bezproblémový průběh této organizačně náročné motoristické akce.

Video z loňského ročníku závodu

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se