Krásné prázdniny přejeme z Chaloupky

Krásné prázdniny přejeme z Chaloupky

Děti z Chaloupky

Ráda bych všem, kteří se jakkoli podíleli na chodu naší školky, poděkovala za uplynulý rok. Dětem, rodičům, pečovatelkám i paním kuchařkám z jídelny, která nám vaří obědy.

Musím říci, že tento školní rok byl zase o trochu náročnější než ten uplynulý, neboť se nám sešlo 20 dětí, které jsme přijali (a bohužel několik dalších jsme museli pro nedostatek volné kapacity odmítnout). Také kapacitu na příští rok jsme téměř zaplnili, zbývají nám JIŽ JEN DVĚ poslední volná místa, tak se budeme moc těšit na naše nové kamarády i na jejich rodiče, na společné zážitky i nová setkání.
Ráda bych za naši školku popřála všem krásné léto plné nezapomenutelných zážitků, mnoho objevných cest, šťastných návratů, málo ztracených věcí, ale hodně nalezených nových přátelství či krásných míst. Opatrujte sebe a své děti, na svých cestách dobře dojeďte do cíle, užívejte léto a načerpejte energii. To samé uděláme o prázdninách i my v naší školce, neboť jsme letos odvedli velký kus práce, a tak si to zasloužíme.
Na naší zahrádce jsme vybudovali bosostezku, vyrobili nový kompostér, zasadili spoustu ovocných keřů a osázeli truhlíky ovocem a bylinkami, ze kterých si společně vaříme. O Vánocích jsme krásně ozdobili stromeček v Rymani a pomohli sbírkou několika maminkám v nouzi.
Našim dětem, které odcházejí do státních školek, přejeme, aby se jim tam líbilo jako u nás, aby měly hodné paní učitelky a brzy si našly prima kamarády. A těšíme se, že i tak se budeme potkávat, neboť některým z nich k nám nastupují mladší sourozenci, které jistě přijdou s maminkou rádi vyzvednout.

Krásné léto všem přeje kolektiv Jesle a školka Chaloupka.

Lucie Šarmanová

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se