Poděkování za speciální autosedačku pro hendikepovanou Anežku

Poděkování za speciální autosedačku pro hendikepovanou Anežku

Anežka v nové autosedačce

Jedním z výsledků lednového mníšeckého zastupitelstva bylo schválení usnesení, podle kterého byla celková, ve Fondu zastupitelů shromážděná částka ve výši 100 000 Kč, věnována na nákup speciální autosedačky.
Speciální autosedačka již od srpna slouží jednáctileté Anežce, žačce ZŠ Komenského 886 s psychomotorickým postižením. Díky této autosedčce je téměř každodenní cestování automobilem pro Anežku pohodlnější.

„Chtěla bych vám oznámit skvělou zprávu, že Anežce již firma přivezla novou autosedačku, kterou jsme získali i díky vašemu milému a štědrému příspěvku. Autosedačku firma dodala po dlouhých odkladech na straně výrobce (chybějící komponenty) začátkem srpna a Anežce se v ní moc pěkně cestuje, mě usnadňuje manipulaci při nakládání a vykládání Anežky z auta. Ještě jednou jménem Anežky mnohokrát děkujeme,“ nešetří slovy chvály Anežčina maminka Lucie Valšubová.

Založení Fondu zastupitelů vloni iniciovala současná radní Andrea Midkiff a přispívali do něj po celý rok mníšečtí zastupitelé libovolnou částkou dle svých možností a svého uvážení.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se