Karate pro děti blízko vás

Karate pro děti blízko vás

Ilustrační foto

Karate, dle mnoha lékařů jeden z pohybově nejvšestrannějších sportů, který můžete najít i blízko Vašeho bydliště, a to hned na několika místech.

Klub SK KAMIWAZA KARATE dlouhodobě působící zde v Mníšku pod Brdy, pořádá opět nábor nových členů.

A jaký je nejlepší věk, kdy začít cvičit?
V klubu SK KAMIWAZA KARATE mohou začít děti již od 5 let. S karate však mohou začít i děti školou povinné, a to i druhostupňové. Speciální tréninkové programy klubu, tak umožňují začít cvičit opravdu každému. Stačí se jen podívat na internetové stránky www.karate1.cz a vybrat si co přesně bude každému vyhovovat. A pokud chtějí trénovat karate i rodiče, pak i na ně je myšleno a klub nabízí řadu tréninkových programů určených i pro ně. Kromě všeobecné pohybové průpravy nabízí karate dětem rozvoj rychlosti, obratnosti či zlepšení fyzické kondice.
A to není rozhodně všechno. Děti se v našem klubu také mohou dobrovolně účastnit například různých příměstských táborů, campů, zkoušek na pásky, či například závodů. Ty jsou dobrovolné a některých speciálních soutěží se účastní i řada začátečníků v prvním roce cvičení. Karate v našem klubu není jen kroužek, ale je to sportovní aktivita, které se děti mohou věnovat celý život, a to při systematickém růstu. Pokud budou děti chtít, mohou to v karate dotáhnout, stejně jako řada členů, na černý pás, nebo například do reprezentace ČR, či na mezinárodní závody odkud členové klubu vozí ty nejcennější kovy. Vždyť je také největším karate klubem v České republice. Tak, kde jinde začít cvičit než u těch nejpovolanějších.
Více informací naleznete na webu www.karate1.cz.

                                                             Denisa Šťástková za SK KAMIWAZA KARATE

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se