Na úpatí Brd koně pomohou s výukou angličtiny

Na úpatí Brd koně pomohou s výukou angličtiny

Fergie, foto: autor článku

V obci Černolice proběhnou na jaře tři sobotní workshopy pro děti s intenzivní anglickou konverzací s rodilým mluvčím a zážitkovou pedagogikou s koňmi. Akce pořádá centrum hiporehabilitace a jezdecké turistiky Kamenitý vrch ve spolupráci s Jazykovým a vzdělávacím centrem EasySpeak.

Výuka cizího jazyka je nejefektivnější, pokud má dítě dostatečnou motivaci. Multisenzorické (zrakové, sluchové, čichové a hmatové) vjemy podporují proces učení a spojení slov s konkrétními souvislostmi a reálnými zážitky zlepšuje jejich zapamatování. Při zážitkových skupinových aktivitách jsou děti vedeny ke komunikaci a spolupráci a různorodé zábavné činnosti jim pomáhají snadněji udržet pozornost. Využití koní trénovaných pro hiporehabilitaci zajistí poutavou formu výuky.

Děti budou celý den vedeny ke komunikaci v angličtině. Hlavní vedoucí programu bude rodilý mluvčí s bohatými zkušenostmi s výukou a vedením dětí. Kromě jízdy a kontaktu s koňmi budou pro děti připraveny tvůrčí aktivity s anglickou konverzací, pohybové hry a zábavné úkoly. Každé setkání bude zaměřené na určité téma (25.4. – Rytíři a princezny, 16.5. Jak vycvičit draka, 6.6. Kouzelnická akademie). Workshopy jsou určeny pro děti od 6 do 14 let. Více informací najdete na webových stránkách Kamenitý vrch nebo na https://www.facebook.com/events/2630484360340473

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se