Novinky z Mateřského centra Oáza na měsíce listopad a prosinec

Novinky z Mateřského centra Oáza na měsíce listopad a prosinec

Světýlková cesta

Milí příznivci Mateřského centra Oáza,
v listopadu jsme se mohli společně potkat na Světýlkové cestě. Počasí nám v letošním roce nepřálo a bylo deštivo. I přes nepřízeň počasí přišlo kolem 70 dětí v doprovodu rodičů. Společně jsme se vydali na krátký lampionový průvod, který vedl v okolí školy. Děti po cestě mohly plnit jednoduché úkoly a v cíli na ně čekala drobná odměna.

Tvořivé dílničky
V listopadu jste k nám mohli zavítat i na tvořivé dílničky, kde děti mohly vyrobit dekorace nebo dárečky pro své blízké. První termín tvořivých dílniček byl 13. 11. S dětmi jsme tvořili sněžítka, andělíčky a vánoční ozdobičky. Dne 27. 11. nás čeká výroba adventních věnců. Přijít můžete v čase od 13:30 do 15:00. Vstupné je 80 Kč/dítě a v rámci vstupného jsou zahrnuty i pomůcky na tvoření. Počet míst je omezen.
S našimi výrobky budeme tradičně i na Knoflíkovém trhu (2. 12.), kde nás můžete podpořit jejich zakoupením.

V prosinci bude spolek Oáza spolupořádat tradiční Mikulášskou na Farní zahradě. V našem Mateřském centru budeme opět 5. 12. pozorovat z bezpečí čerty, kteří vychází se svou družinou od školy. Přijít do herničky můžete od 16. hodin.

Hernička
Do naší herničky můžete zavítat i v jiné dny, a to vždy v úterý, čtvrtek a pátek v čase od 9 do 12 hodin. Vstupné do herničky je 50 Kč/rodina. Hernu si lze pronajmout třeba i na dětskou oslavu narozenin, pro více informací mě můžete kontaktovat na e-mailu mcoaza.mnisek@seznam.cz.

Dětská skupina Hračičkové
Funguje u nás i dětská skupina Hračičkové pro děti od cca 2 do 5 let (vhodná příprava na MŠ). Ještě máme pár volných míst. Program běží dva dny v týdnu, a to v pondělí a ve středu dopoledne. V případě zájmu můžete kontaktovat přímo naši lektorku Alenu na telefonním čísle 725 539 563 nebo pište na e-mail: mcoaza.mnisek@seznam.cz.

Kroužky
Děti můžete přihlašovat i na různé kroužky (zapsat se můžete i v průběhu roku). Najdete u nás například Hudebně – pohybové kroužky. Kroužky jsou rozděleny dle věku, na Mrňousky (10-18 měsíců) a Mravenečky (1,5 roku až 4 roky). Hlásit se můžete na e-mailu magstul@centrum.cz.

Jazykové kurzy
V rámci naší herny můžete navštěvovat i kurzy angličtiny pro děti i dospělé. Máme nachystané různé programy. Více informací naleznete na našich facebookových stránkách nebo kontaktujte naši lektorku PaedDr. Evu Havlíčkovou Oros na telefonu 703 123 621.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Za MC Oáza Andrea Sokolová

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se