Zámek Řitka přivítá vícegenerační setkání

Zámek Řitka přivítá vícegenerační setkání

Dovolujeme si Vás, jménem zámecké paní ze zámku Řitka, ve spolupráci se Spolkem Brdský šikula, pozvat na vícegenerační setkání v společném kruhu, otevřenému vzájemnému sdílení životních zkušeností, při společné rukodělné tvorbě.

Přijďte si spolu s námi načerpat vzájemnou energii, naladit se na vlnu sdílení ženské moudrosti a nadhledu a podpořit tak mezigenerační zdravé a silné vazby ve společnosti. Bude na nás čekat výroba vícebarevných voňavých mýdel dle vlastního návrhu. Vyrobené mýdlo si jako milou vzpomínku odnesete domů.

Součástí setkání bude i povídání o historii zámku Řitka, a zámecká paní nás provede i části zámecké expozice. A aby toho nebylo málo, prozradí nám i další plánované novinky, které se na řiteckém zámku letos uskuteční.

Vstupné: dobrá nálada, ochota sdílet své vzpomínky, rady a zkušenosti, 100 Kč (za mamku a dceru) při účasti na tvořivém workshopu. Pokud přinesete něco dobré na ochutnávku, z vlastní kuchyně, určitě to každý ocení.

Termín konání: sobota 27. července 2019 v 17 hodin
Místo konání: Zámek Řitka, v případě hezkého počasí zámecká zahrada.
Parkování na nádvoří zámku je pro účastníky akce zařízeno.

Kapacita na tvořivý workshop je omezena, rezervace proto nutná. Pro více informací a pro závaznou rezervaci místa pište na brdskysikula@seznam.cz.

Zájemci, kteří by chtěli tento den přijít pouze na prohlídku části zámku, bez účasti na tvořivém workshopu, pro bližší info volejte Lenku Holou na telefonní číslo 603 318 531.

Těšíme se na Vás!

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se