Informace k objízdné trase

Informace k objízdné trase

Od 16. 5. Městský úřad Černošice uzavřel část ulice Pražská kolem Pizzerie Presto a nového multifunkčního domu. Uzavírka je plánována na zhruba 7 dní a vznikla z důvodu rekonstrukce vodovodních sítí a realizace nových připojení. Bohužel to tentokrát nešlo řešit například provozem v jednom pruhu, jako již několikrát v minulosti.

Objízdná trasa je následující: Na křižovatce u Billy odbočte doprava po ulici Řevnická, kolem Esmarinu po Lhotecké a následně po Skalecké, směrem na ulici Dobříšská a náměstí F. X. Svobody.

Pro dopravu ke škole nebo školkám nelze jezdit přes centrum, využívejte, prosím, uvedenou objízdnou trasu a k základní škole jezděte ulicí Nová nebo Ke Škole. Od školy se vracejte stejnou trasou.

Ke zdravotnímu středisku, do ZŠ Komenského 886 a lékárny pojedete bez omezení kolem hřbitova do ulice Komenského a zpět stejnou trasou. Neprůjezdná ulice Komenského v obou směrech je až v části pod Čisovickou ulicí. Ta je určena pouze pro autobusy MHD, IZS a rezidenty bydlící v dolní části ulice Komenského.

Objízdná trasa při vjezdu do Mníšku je značená velkoplošnou cedulí i oranžovými směrovkami. Respektováním dopravního značení si ušetříte čas a zabráníte dopravním komplikacím především na ulici Komenského nebo Pražské, kterou opravdu nejde projet.
Po ukončení uzavírky bude v tomto úseku kompletně zrekonstruovaný vodovodní řad a navazující přípojky, budou provedeny nutné přeložky, které jsou nezbytné pro plánovanou rekonstrukci silnice v tomto místě a její pozdější rozšíření.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se