Mníšecké spolky můžou žádat o grant na svoji činnost

Mníšecké spolky můžou žádat o grant na svoji činnost

Spolky a zájmová sdružení aktuálně můžou město požádat o finanční podporu v příštím roce. Pravidla pro poskytnutí příspěvku zůstávají stejná jako vloni. Žádosti můžou podávat do 10. ledna 2019.

Podmínkou k tomu, aby žadatelé peníze z městského rozpočtu získali, je, aby působili na území Mníšku pod Brdy. Pak stačí vyplnit formulář žádosti a ten poslat na adresu města nebo ho podat v podatelně. Důležité je dodržet termín podání, ohraničený datem 10. ledna 2019.

Rada města následně v rámci výběrového řízení rozhodne, které z žádostí zařadí do rozpočtu na rok 2019, schvalovaného zastupiteli. Ten, kdo grant získá, musí do 31. prosince příštího roku předložit městu závěrečnou zprávu a vyúčtování příspěvku.

O vyhlášení možnosti požádat o finanční příspěvek z rozpočtu města na rok 2019 rozhodli radní na svém jednání 26. listopadu 2018. Formulář žádosti  i další podrobnosti jsou na webu města.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovaný
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
petr jansky
petr jansky
5 let před

na grantech dobře poznáme jak se změnila radnice po volbách.. četl jsem zápis z první RM a žádný posun nevidím.. ani jedno pozastavené rozhodnutí předchozí rady.. stejně neprůhledné jako dříve.. paní Hrdličková asi ví že zápis z RM je to nejdůležitější co se mezi zastupitelstvy děje.. tak proč mlčí?

Přihlásit se