Odpadářská společnost BOS získala nový popelářský vůz

Odpadářská společnost BOS získala nový popelářský vůz

Nové popelářské vozidlo pro BOS s.r.o.

Za přítomnosti čtyř zástupců obcí Dobrovolného svazku obcí Technické služby Brdy a Hřebeny převzal ředitel společnosti BOS Jan Marek nové popelářské vozidlo.

Díky velké kapacitě nástavby bude nový vůz znamenat úsporu provozních nákladů. Nástavba má kapacitu 21 m³, což mu umožňuje odjíždět k výsypu na skládku méně častěji (v poměru 2:3), než tomu bylo u auta, které BOS dosud používal a jako zápůjčku již vrátil. Další výhodou je zadní řiditelná náprava, což řidiči usnadní manipulaci s vozem na užších komunikacích.

„Mám radost z toho, že se podařilo pro naši odpadářskou společnost zakoupit nový popelářský vůz již teď na začátku nového roku. Cíleně jsme zakoupili vozidlo s větší kapacitou nástavby, abychom díky tomu ušetřili část provozních nákladů spojených s dojížděním na skládku,“ uvedla starostka Magdalena Davis.

Na fotce zleva: Jan Marek (ředitel BOS), Petr Chmelík (starosta Nového Knína), Magdalena Davis (starostka Mníšku pod Brdy) a Zdeněk Pekárek (starosta Trnové). Za nimi na stupátku Petr Kučera (místostarosta Zahořan)

Posádka byla řádně proškolena a již od příštího týdne můžete nový popelářský vůz BOSu vidět v plné práci v ulicích Mníšku pod Brdy.

Zásobník s vyklápečem nádob v akci

Použitá foto: Michal Kroutil

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se