Potravinová banka pomáhá potřebným lidem také v Mníšku

Potravinová banka pomáhá potřebným lidem také v Mníšku

Vykládka dovezených potravin před Městským kulturním střediskem. Vpravo starostka Magdalena Davis, vlevo sociální pracovník města Lukáš Říha

Do skladu Potravinové banky Central, z.s. v Praze-Dubči pravidelně zajíždějí zaměstnanci mníšeckého městského úřadu. Trvanlivé potraviny, jež ve skladu převezmou, jsou určené obyvatelům Mníšku pod Brdy, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.

Část přivezeného zboží putuje do Mětského kulturního střediska, kde si je mohou vyzvedávat ukrajinští běženci. Pomáhá v nezáviděníhodné situaci ukrajinským matkám a jejich dětem, které odešly ze své vlasti zmítané válkou.

Druhá část potravin je určena pro distribuci přes městský úřad. Potřební spoluobčané si je mohou vyzvedávat v úředních hodinách na mníšecké radnici u sociálního pracovníka města Bc. Lukáše Říhy (kancelář č. 12 v přízemí).
Najdou mezi nimi především čínské polévky, instatní omáčky s těstovinamy, fazole nebo špagety. Lze se s příjemci pomoci domluvit i na čerstvých potravinách, ovšem pod podmínkou, že si je vyzvednou v den jejich dovezení.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se