Rozhodněte, jak Nápad pro Mníšek promění vaše okolí

Rozhodněte, jak Nápad pro Mníšek promění vaše okolí

Letošní ročník Nápadu pro Mníšek se blíží do finále. Od 15. listopadu může každý obyvatel Mníšku hlasovat a rozhodnout o tom, které ze 17 nápadů budou vybrány k realizaci. Je to jednoduché, postačí si vybrat na webu www.napadpromnisek.cz, nebo přijít osobně na úřad a hlasovat s asistencí. Čas máte do konce listopadu.

V rámci letošního Nápadu pro Mníšek poslali obyvatelé Mníšku celkem 28 nápadů na vylepšení našeho města. Během srpna a září odborná komise předložené návrhy posuzovala a hodnotila, zda jsou z hlediska odhadovaných nákladů a podmínek stanovených památkáři a ochranou přírody realizovatelné.
Sítem odborné hodnotící komise nakonec prošlo a do hlasování postoupilo 17 návrhů,
které si můžete prohlédnout na webových stránkách www.napadpromnisek.cz.

Jak bude probíhat hlasování?
Každý hlasující má k dispozici 5 pozitivních hlasů a 2 negativní. Každému návrhu je možné udělit pouze jeden hlas. Hlasování probíhá prostřednictvím online hlasovací aplikace webových stránkách www.napadpromnisek.cz, která umožní odeslat hlas z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, chytrý telefon nebo tablet).
Při hlasování budete potřebovat svůj mobilní telefon. Před odesláním hlasování je totiž každý hlasující požádán o zadání telefonního čísla, na které mu bude v SMS zprávě doručen unikátní PIN kód sloužící k identifikaci. Tímto způsobem je zaručeno, že každý bude moci hlasovat pouze jednou.

S hlasováním rádi pomůžeme
Samozřejmě myslíme i na ty, kteří nejsou zvyklí pracovat s počítačem či internetem. Ti mohou přijít osobně na městský úřad za koordinátorem Nápadu pro Mníšek Lubošem
Kožíškem, který jim s hlasováním pomůže. S hlasováním vám pomůžeme také, pokud
dorazíte v sobotu 27. listopadu na Knoflíkový trh do městského informačního stánku. Využít můžete třeba také veřejný internet v městské knihovně. Nezapomeňte si s sebou vzít mobilní telefon.

Co bude následovat po hlasování?
Po ukončení hlasování budou u každého návrhu pozitivní a negativní hlasy navzájem
odečteny a sestaví se výsledkový žebříček. Na základě tohoto žebříčku budou rozděleny finanční prostředky potřebné pro realizaci návrhu, v pořadí od návrhu, který získal nejvíce bodů, až do vyčerpání přidělených finančních prostředků. V našem případě se
jedná o částku 500 000 Kč.

S výsledky hlasování i s návrhem či návrhy, které svými hlasy vyberete pro realizaci
v roce 2022, vás seznámíme začátkem prosince na webových stránkách www.napadpromnisek.cz a www.zpravyzmnisku.cz.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se