Agresivní žena skončila na psychiatrii

Agresivní žena skončila na psychiatrii

Ilustrační foto, zdroj: Flickr.com

Dne 22. ledna 2020 sdělili příbramští kriminalisté obvinění 35leté ženě.

Dne 28. prosince 2019 přišla žena v odpoledních hodinách k jedné lavičce na náměstí v Dobříši, kde seděly dvě dívky. Začala jim nadávat, plivat po nich a mladistvou osobu udeřila do obličeje. O dva dny později opět vulgárně urážela dvě mladistvé osoby a dokonce po nich házela dlažební kostky, kdy jim mohla způsobit vážná zranění. Naštěstí stihly vždy rychle zareagovat a včas uhnout.

Navečer dne 7. ledna chodila dotyčná žena značně opilá po panelovém domě v Dobříši a kopala do jednotlivých dveří. Do jednoho z bytů se dožadovala i vstoupit. Poté, co jí to jeho majitel nedovolil, rozdupala dřevěné saně, které měl za dveřmi. Poškozením zde způsobila škodu v celkové výši 27 tisíc korun.

Pak se přesunula do jednoho baru, kde sprostě nadávala hostům a také po nich plivala. Následně vzala do ruky barovou židli a úmyslně ji hodila po jednom muži. Po vyvedení z baru začala ještě kopat do zaparkovaného auta. Svého agresivního jednání však nechtěla zanechat, nadále pokračovala, a to v jedné dobříšské restauraci. Prudkým úderem odkopla berle jednoho z hostů, opakovaně ho kopla do oblasti břicha a poté ho strhla na zem. K poranění poškozeného nedošlo, v dalším napadání bylo agresorce zabráněno.

Během prosince a ledna nabízela žena opakovaně nezletilým osobám v Dobříši marihuanu a alkohol. Sváděla tím osoby mladší 15 let ke zneužívání návykových látek. Děti se zachovaly duchapřítomně, návykové látky odmítly a věc oznámily městským strážníkům.

Po posledním incidentu, ke kterému došlo dne 17. ledna, ji převezla záchranná služba do psychiatrické nemocnice. Dotyčná přišla do prodejny potravin a začala hrubě urážet pracovnici obchodu, plivla jí do obličeje a silou udeřila do skleněné výlohy prodejního pultu. Následně slovně osočovala i zákazníky a všude kolem sebe plivala.

Na případu policisté velmi úzce spolupracovali s Městskou policií Dobříš, strážnici už několikrát museli řešit přestupkové jednání dané osoby. Kriminalisté zahajovali trestní stíhání 35leté ženy pro spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, ohrožování výchovy dítěte, nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, výtržnictví a poškození cizí věci. Za dané činy stanovuje trestní zákoník až desetiletý trest odnětí svobody.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se