Opilá řidička způsobila v Mníšku pod Brdy dvě dopravní nehody

Opilá řidička způsobila v Mníšku pod Brdy dvě dopravní nehody

Ilustrační foto: Pixabay.com

Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je v současné době podezřelá 41letá řidička, která sedla za volant v podnapilém stavu, což ale není vše. Řádné ovlivněná alkoholem způsobila dvě dopravní nehody.

Ke střetům s dalšími vozidly došlo podle dosavadního šetření pravděpodobně tak, že řidička Fiatu usedla za jeho volant 8. prosince odpoledne a řídila z ulice U Kolejí do Pražské v Mníšku pod Brdy, kde u přechodu pro chodce nedobrzdila a narazila do zadní části stojícího vozidla Seat. Při couvání ale narazila do dalšího vozidla, u něho poškodila levou stranu auta, od přední části, přes nárazník, zrcátko až po blatník. Řidičku ani toto nezastavilo a pokračovala dál v jízdě ulicí Komenského k základní škole, kde už ji zastavila policejní hlídka. Ta šoférku vyzvala k dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil pozitivní výsledek s hodnotou více než 2,30 promile.

Jednačtyřicetileté ženě hrozí za způsobení dopravních nehod pod vlivem alkoholu v případě odsouzení trest odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

por. Bc. Michaela Richterová, tisková mluvčí Policie ČR Středočeského kraje

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se