Hledají se plavidla na třináctou Neckyádu

Hledají se plavidla na třináctou Neckyádu

Nejbizarnějším plavidlem minulých let, které se Neckyády zúčastnilo, byl bezesporu plovoucí záchod. Sice nebyl nejrychlejší, ale diváky zaujal nejvíc

Ke Skalecké pouti již neodmyslitelně patří NECKYÁDA, která se bude letos konat již potřinácté. Během její historie byly k vidění desítky roztodivných plavidel, jejichž podoba a funkčnost překvapily nejen diváky na břehu, ale i samotné jejich posádky.

Tradiční plavba startuje v neděli 24. července od 14 hodin u Zadního rybníka. Zvány jsou posádky plavidel všech typů, čím originálnější bude jejich provedení, tím lépe. Fantazii jejich konstruktérů se meze nekladou. Hlavním kritériem pro porotu bude především funkčnost a rychlost plavidel, ale rozhodovat bude i jejich umělecké ztvárnění. Na posádky nejúspěšnějších plavidel čekají zajímavé ceny!
Své plavidlo můžete přihlásit na e-mailu: lubos.kozisek@mnisek.cz, nebo tel.: 739 452 837.

Součástí programu budou i dva půlhodinové vstupy s ukázkami dravých ptáků a sov

O hudební doprovodný program se postará folk a country skupina NAWOSTRO. Ukázku jejich tvorby, song Bůčkové blues, najdete na Youtube.
Děti se mohou těšit na ukázky dravých ptáků a sov od 13 a od 15 hodin.

Nezbývá než si přát, aby nám letos přálo počasí a jubilejní Neckyáda se povedla.

Kapela Nawostro se mníšeckému publiku představila už na Slavnostech piva v září 2021

NAWOSTRO je folk a country skupina, která vznikla v roce 2003.
Hraje ve složení: Karel Hamr (kytara, zpěv), Karel Svoboda (foukačka, flétna, zpěv), Tomáš Bek (kytara, zpěv), Miroslav Špinka (banjo, kytara) a Tomáš Větrovský (basa, zpěv).

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se