Ukončení provozu pobočky České spořitelny v Mníšku pod Brdy

Ukončení provozu pobočky České spořitelny v Mníšku pod Brdy

Máme nejširší pobočkovou síť v ČR, přesto však nemůžeme být všude. Snažíme se přizpůsobovat našim klientům a mít pobočky tam, kde je nejvíce využijí. Chod poboček proto pečlivě sledujeme a podle míry jejich využití je přemísťujeme, otevíráme na nových místech, případně uzavíráme. V této souvislosti jsme po detailní analýze dospěli k rozhodnutí, že 20. prosince 2019 ukončíme provoz naší pobočky v Mníšku pod Brdy.

Bankomat zůstane i nadále v provozu.
Klienty o připravovaných změnách pochopitelně s předstihem informujeme. Čísla účtů, ani nastavení jejich dalších produktů se jim nijak nezmění. V budově Městského úřadu Mníšek pod Brdy na adrese Dobříšská 183 bude nadále klientům k dispozici 24 hodin denně náš bankomat, který umožňuje kromě výběru hotovosti například zadání jednorázového i trvalého platebního příkazu, zaplacení složenky, dobití kreditu mobilního telefonu, změnu PIN kódu nebo zobrazení limitů karty.

Nabízíme také jiné možnosti obsluhy účtu – internetové a mobilní bankovnictví. Všechny jsou dostupné 24 hodin denně. Kompletní služby poskytne klientům také kterákoli jiná naše pobočka. Nejbližší pobočka je v Dobříši na Mírovém náměstí, má otevřeno každý pracovní den.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se