Miss Baculaté Křivky 2023 žije v Mníšku pod Brdy

Miss Baculaté Křivky 2023 žije v Mníšku pod Brdy

Danny Havlíková Hauková s korunkou

Velký úspěch zaznamenala mníšecká občanka Danny Havlíková Hauková, neboť zvítězila v letošním ročníku celorepublikové soutěže krásy Miss Baculaté Křivky.

„Vítězstvím se mi splnil sen. Chtěla jsem vyhrát pro mé děti, aby mohly být na svou maminku pyšné,“ uvedla svou motivaci Danny Havlíková Hauková a dodala: „Soutěž totiž není propagací obezity, ale jejím smyslem je ukázat všem plnoštíhlým ženám, že se nemusí za sebe stydět, protože krása má spoustu podob.“

Soutěž Miss Baculaté Křivky, jejíž premiérový ročník se konal před sedmi lety, si klade za cíl zvýšit pocit hrdosti a sebevědomí ženám, které mají nějaké to kilo navíc. Sebevědomí postrádá mnoho žen, a přitom jsou krásné a jedinečné.

Samotnému finále předcházel rok příprav. Nejprve organizátoři vybrali z několika stovek přihlášených žen z celé České republiky a Slovenska 12 soutěžích, které potom po celý rok plnily různé úkoly. Došlo i na focení tematických fotek v různých outfitech: například se fotily v puntíkovaných šatech, nebo se měly zvěčnit v šatech dvé oblíbené filmové či pohádkové postavy (naše finalistka zvolila Pretty Woman). Součástí příprav bylo i víkendové soustředění, kde se soutěžící učily choreografii tance, chůzi na vysokých podpatcích a dostaly také rady týkající se péče o tělo.

Danny Havlíková Hauková (*1984 v Karviné)
Do svých 32 let žila na severní Moravě, od roku 2016 bydlí v Mníšku pod Brdy. Pracovala jako knihovnice v ostravské univerzitní knihovně a na dětském oddělení karvinské knihovny. V Mníšku působila jako pedagog v ZŠ Komenského 886, v současné době je na rodičovské dovolené. S manželem Honzou Havlíkem, mníšeckým rodákem, mají syna Spytihněva Miroslava a dceru Jasminku Martu.

Slavnostní finále soutěže krásy hostil v sobotu 16. září kolínský hotel Theresia. O celkovém pořadí rozhodovala porota, ve které byla např. i herečka Bára Štěpánová. Finalistky se předvedly v několika disciplínách, ve kterým měly prokázat své znalosti, nadhled i smysl pro humor. Zahajoval společný tanec na popový song, kdy měly ukázat své pohybové dovednosti. Následoval rozhovor s moderátorkou, která každé z žen položila dvě otázky „na tělo“. Ve volné disciplíně si pozdější vítězka zvolila kostým Freddieho Mercuryho i s knírem a zazpívala a zatančila jeho hit „I Want To Break Free“ přesně podle videoklipu z roku 1984, to znamená i s vysavačem. Poté namalovala lepidlem na plátno portrét Marylin Monroe a hodila na něj pro zvýraznění třpytky. Nechyběla ani diváky oblíbená promenáda ve spodním prádle, kdy každá z žen míru odhalení svého těla.
Vítězka soutěže, Danny Havlíková Hauková, si odnesla ceny v hodnotě několika desítek tisíc korun, mezi kterými byly také vouchery na kosmetické, wellnessové i gastronomické služby, a dle svých slov bylo darů tolik, že je nemohla ani unést.
Danny Havlíková Hauková zároveň získala i titul Miss Facebook Baculaté Křivky 2023.
Teď jí čeká rok kralování, příští rok svou pomyslnou korunu předá nové vítězce. Následující rok ale rozhodně nechce strávit nečinností a plánuje i charitativní počin, jak se panovnici sluší a patří: „Ráda bych vydražila jeden ze svých obrazů, které jsem namalovala. Výtěžek z jeho prodeje věnuji Neonatologickému oddělní v Nemocnici Hořovice.“

V objetí nejbližších: maminky, manžela a synka

Foto: archiv Danny Havlíkové Haukové

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se