Novinky z Mateřského centra Oáza na leden a únor

Novinky z Mateřského centra Oáza na leden a únor

Milí příznivci Mateřského centra Oáza, zdravíme vás v novém roce.

Koncem roku 2023 se MC Oáza zúčastnilo zajímavých akcí. Měli jsme svůj stánek na Knoflíkovém trhu, kde nás mnozí z vás podpořili a my moc děkujeme.
Spolek Oáza spolu s římskokatolickou farností pořádaly 4. 12. 2023 Cestu za svatým Mikulášem. Děti nejprve splnily jednoduché hádanky po stezce, která vedla od Fary přes Malé náměstí a vrátily se opět k Farní zahradě. Poté se šlo ke kostelu, kde u vstupu tančili čertíci a v cíli na děti čekal Mikuláš s nadílkou. Následující den se děti mohly schovat u nás v herničce a společně jsme pozorovali z tepla a bezpečí čerty, kteří řádili venku.
Nyní pro vás připravujeme akce a kroužky na rok 2024. Opět se můžete těšit na Hudebně pohybové kroužky Mravenečci (od 1,5 do 4 let) a Mrňouskové (od zhruba 10 do 18 měsíců). Probíhají zde i aktivity pro dospělé, nyní například jóga a různé semináře. Hernu si lze pronajmout třeba i na dětskou oslavu narozenin. Probíhá zde i adaptační program Hračičkové pro děti od 2,5 do 5 let (vhodná příprava na MŠ). Stále máme volná místa. Pro veškeré informace sledujte naše facebookové stránky, plakáty na dveřích herničky či nástěnku na náměstí u prodejny Albert. Případně se obracejte na náš e-mail: mcoaza.mnisek@seznam.cz.
Závěrem bychom vás chtěli pozvat na blížící se Dětský karneval, který se uskuteční v sobotu 10. února ve velkém sálu Pavilonu u základní školy. Pro děti bude nachystaná hudba na tancování, různé soutěže a zábava pro děti. Součástí bude i bohatá tombola, kde každý něco vyhraje. Lístky budou v prodeji od konce ledna během otvírací doby herny (úterý, čtvrtek a pátek mezi 9. a 12. hodinou). Počet míst je omezen.
Zapojit se do příprav karnevalu, můžete i Vy. Každý dobrovolník je vítán. Za každý sponzorský dar jsme také velmi vděčni. Pokud nám můžete jakkoliv pomoci, neváhejte mě kontaktovat na výše uvedeném e-mailu.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Za MC Oáza Andrea Sokolová

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se