Mníšečtí volejbalisté a volejbalistky zahajují novou sezonu

Mníšečtí volejbalisté a volejbalistky zahajují novou sezonu

Záběr z jednoho z mistrovských utkání. Foto: autor článku

Náš oddíl TJ Sokol Mníšek pod Brdy má za sebou úspěšnou volejbalovou sezonu 2019/2020. Dá se říct, že po 25 letech se do Mníšku vrátil závodní volejbal.

Dnes má náš oddíl 40 členů a další přicházejí. I když většina z nás má sportovní zenit již za sebou, zdobí nás elán a chuť se zlepšovat. Snažíme se, aby hráči byli z Mníšku nebo z okolních obcí. Nechceme za každou cenu vítězit s hráči, kteří by si přišli jenom „odehrát zápas“.
Muži ukončili svou volejbalovou sezónu v krajském přeboru na 10. místě ze 17 družstev. Výsledek to není špatný, ale do následující sezóny jdeme s tím, že chceme více vítězných zápasů. První mistrovský zápas začíná již 29. 8. 2020 v Berouně.
Další zápas hrajeme doma s Dobříší dne 12. 9. 2020 v 10:00 na antukových kurtech Esmarinu, na který vás srdečně zveme. O následujících zápasech vás budeme informovat pravidelně na „Mníšecké drbárně“.

V týmu žen je dnes v našem oddíle 18 členek. Děvčata se snaží pravidelně scházet. Je obdivuhodné, jak dokážou skloubit svou práci, výchovu dětí, manželů, a ještě si udělat čas na trénování. Ženy letos odehrály dva přátelské zápasy se Žižkovem, Hořovicemi a jeden tréninkový zápas proti dětem ze základní školy Mníšek pod Brdy. Tyto zápasy nám ukázaly, kde se musíme ještě hodně zlepšovat.

Bohužel, Covid-19 nám uškodil sportovně více než jiným týmům, které jsou volejbalově vyhranější. Osobně jsem rád, že nás pauza neodradila a radost mi dělá příchod mladých hráčů.

Do nového ročníku jdeme s tím, že se zapojíme do další soutěže. Nechceme zahálet. Nápadů je více, tak uvidíme, co všechno se nám podaří. Držte nám palce.

V oddílu se sešla dobrá parta. Foto: autor článku

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se