Květnové Slovo místostarostky

Květnové Slovo místostarostky

Daniela Páterová, DiS.

Milí spoluobčané,
jaro je v plném proudu a Mníšek jako by se probudil ze zimního spánku rovnou doprostřed svého aktivního života. Je fascinující, jak se z ospalého březnového městečka stalo téměř lusknutím prstů městečko bující
V dubnu jsme organizovali velkou úklidovou akci, do které se zapojili nejen dobrovolníci z celého Mníšku i okolí, ale také téměř všichni žáci Základní školy Komenského 420, kteří udělali velký kus práce. Díky vám všem je teď Mníšek mnohem čistější. Všichni si tak můžeme užívat příjemné a atraktivní prostředí a využít veřejná prostranství například k pikniku, setkání s přáteli nebo odpočinku.
Další aktivitou, která jednoznačně posiluje naši společnost a podporuje nás v sounáležitosti je již tradiční Sbírka potravin. I letos se zapojilo velké množství dárců a dobrovolníků a podařilo se tak získat odhadem přes dvě a půl tuny potravin a drogerie. Vše bude k dispozici občanům Mníšku, kteří jsou v tíživé životní situaci.
Dělá mi velkou radost, když vidím, jak se většina spolků účastní nejrůznějších závodů, turnajů a utkání a odnáší si nejen dobrý pocit ze zapojení, ale často také radost z umístění na stupních vítězů. V takových okamžicích si obzvláště uvědomuji, jak důležitá je vzájemná spolupráce, a především podpora města spolkům. Moc všem fandím a raduji se s vámi.
Do 1. května máte možnost přihlásit svůj návrh projektu do Nápadu pro Mníšek. Využijte k tomu prosím webové stránky www.napadpromnisek.cz Video s odpověďmi na otázky a podrobným návodem, jak svůj projekt přihlásit najdete na youtube kanálu města.
Děkuji všem lidem, kteří se podílejí na těchto aktivitách a pomáhají nám dělat naše město lepším místem k životu. Bez vaší podpory by to nebylo možné. Jaro je opravdu krásné období, plné nových začátků a možností. Zvu vás na akce, které se budou konat v květnu a těším se na setkání.

Vaše Daniela Páterová

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se