Poděkování za vánoční dárky v rámci akce Krabice od bot

Poděkování za vánoční dárky v rámci akce Krabice od bot

Vaše dárky udělaly velkou radost dětem v azylových domech

Milí mníšečtí, ráda bych poděkovala všem, kdo jste si i letos připravili krabici od bot a naplnili ji dárky pro děti z azylových domů a ubytoven.

Dárky byly moc krásně zabalené, pečlivě připravené a bylo jich dost i pro větší kluky. Moc děkuji, udělají velikou radost. Letos se v Mníšku ve škole, obou školkách a na úřadě sešlo neuvěřitelných 826 dárků. Dárky sem lidé vozili a posílali i z dálky. Moc děkuji také dětem ze ZŠ Čisovice a Sousedům od Berounky. Dárky jsem odvezla do azylových domů v Lochovicích, Mokrovratech a Příbrami. Další dárky putovaly do terénních služeb v Trmicích, Ústí nad Labem, Lounech, Dobříši, Sedlčanech, Kladně, Voticích, Příbrami, Hořovicích, Nymburku a Děčíně.

Díky vám měly děti z azylových domů veselejšího Ježíška

Sociální pracovnice byly moc rády, že v dnešní době zdražování, které na ty nejchudší dopadá nejtíživěji, měly děti pod stromečkem co rozbalovat.
Jste opravdu úžasní. Moc si toho vážím, děkuji a prosím o přízeň i v příštím roce.
Také prosím, abyste v příštím roce ještě více využívali systém rezervace dárků na www.krabiceodbot.cz a dodržovali velikost dárků cca krabice od bot. Velice mi to usnadní práci a budu klidněji spát.
Přeji vám ať už nám v novém roce nic nebrání se navzájem scházet, povídat si a pohladit se.

Fotky z rozbalování najdete na dobris.evangnet.cz

Použitá foto: archiv autorky

Kateřina Vojkůvková, kurátorka evangelického sboru na Dobříši

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se