V Domečku proběhla v září spousta aktivit

V Domečku proběhla v září spousta aktivit

Fenka Sunny rozdává v Domečku radost

Sice nás pandemie covidu-19 stále ještě v lecčems limituje, tak i přesto se snažíme navracet k aktivitám, které jsme dělali před pandemií.

Mimo každodenních volnočasových aktivit jsme zažili i řadu jiných.

Canisterapie s fenkou Sunny
Pravidelně k nám do Domečku dochází na canisterapii paní Bára Kučerová s argentinskou dogou Sunny. Stalo se to již naší pravidelnou aktivitou a uživatelé si návštěvu canisterapeutického pejska opravdu užívají a vidíme, jak jim pokaždé vykouzlí úsměv na tváři.

Mníšecký Domeček najdete na adrese Skalecké náměstí 500

Loučení s létem s Bartetem
V září jsme také měli naší tradiční akci a sice Loučení s létem. Počasí nám nakonec přálo – bylo teplo a občas vysvitlo slunce. Koncert se konal na ochoze za Domečkem. Vystoupila u nás skupina Bartet, která zazpívala tradiční trampské písničky. Moc nás potěšil zájem uživatelů, protože jsme se tam ani skoro všichni nevešli.

Kapela Bartet se u nás setkala s velkým úspěchem

Poděkování za levandule
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Eleně Alexandrové, která nám dodala levanduli, ze které naši uživatelé zkoušeli vyrábět levandulové paličky.

Darovaná levandule potěšila uživatele na ergoterapeutické dílně

Závěrem bych chtěla říct jen pár slov. Děkuji zaměstnancům, uživatelům a také rodinným příslušníkům, že i nadále zvládají situaci ohledně covidu a respektují veškerá nařízení, která máme dána od ministerstva zdravotnictví.

Použitá foto: zaměstnanci Domečku

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se